Zamknij

Henryk Talar przeprasza za żart o trzymiesięcznym synu. Aktor nie został ojcem

Patrycja Chudolińska
21.01.2020 15:29
Henryk Talar
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Henryk Talar postanowił przeprosić za żart o trzymiesięcznym dziecku. Aktor podczas rozmowy z "Super Expressem" nabrał dziennikarkę, że ma malutkiego syna.

Henryk Talar powiedział, że ma trzymiesięcznego syna

Henryk Talar nabrał dziennikarkę podczas jednego z ostatnich wywiadów. Jego słowa odbiły się głośnym hukiem we wszystkich mediach.

- Dziękuję, z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięczne dziecko, energia mnie rozpiera - powiedział podczas rozmowy z "Super Expressem".

Dziennikarka tabloidu dopytała, czy nie chodzi przypadkiem o wnuka. Aktor zaprzeczył jednak i stwierdził, że ma syna. Dodał, że idzie w ślady Karola Strasburgera, który niedawno faktycznie został ojcem.

"Super Express" zamieścił zaskakującą wiadomość o dziecku Henryka Talara na swoim portalu. Informacja szybko została przekazana także przez inne media. Następnego dnia okazało się jednak, że cała sytuacja była żartem ze strony aktora, którego zirytowało zachowanie dziennikarki.

- Oficjalnie dementuję. Nie zostałem trzy miesiące temu ojcem! - przyznał.

Henryk Talar przeprasza za żart

Henryk Talar uznał, że dziennikarka nie chce rozmawiać o serialu i "nie ma zbytniego pojęcia o sztuce". Właśnie dlatego zdecydował się powiedzieć o dziecku.

- Na koniec, aby ją zadowolić, odpowiedziałem na pytanie o mój największy sukces życiowy, że to "ojcostwo". Dodałem, że to "ojcostwo trzymiesięcznego syna", mając na myśli "Archiwistę" oczywiście - wytłumaczył w rozmowie z "Plejadą".

Ostatecznie aktor postanowił przeprosić za żart, który zmylił zarówno dziennikarzy, jak i jego fanów.

- Wróćmy do ojcostwa. Jestem szczęśliwym ojcem Zuzanny. To jest moje największe osiągnięcie. Z tym trzymiesięcznym synkiem to miał być żart związany z moją ostatnią rolą w „Archiwiście”. Żart wyszedł, jak wyszedł. Boya wina. Przepraszam. Moja wina - przyznał gwiazdor w kolejnej rozmowie z "Super Expressem".

Myślicie, że żart Henryka Talara był nie na miejscu?

Zagłosuj

Oglądasz serial "Archiwista" z Henrykiem Talarem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh