Zamknij

Herbuś odniosła się do felietonu Wellman: "Dalekie są mi metody poniżania innych"

20.09.2021 12:25
Edyta Herbuś
fot. Piotr Molecki/ East News

Edyta Herbuś postanowiła odnieść się do felietonu Doroty Wellman, w którym dziennikarka skrytykowała jeden z jej wpisów. Wellman ubolewa nad tym, że celebryci dzielą się najbardziej szczegółowymi momentami ze swojego życia. Herbuś odpowiedziała Wellman. Co napisała?

Edyta Herbuś chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Gwiazda, choć promuje zawodowe osiągnięcia, nie ma problemów z odsłanianiem się na Instagramie. Mimo że nie wszystkim się to podoba Edyta może liczyć na pokaźne grono obserwujących. Jej profil śledzi aż 233 tysiące followersów. Jeden z wpisów na Insta Stories Edyty nie umknął uwadze Doroty Wellman. Dziennikarka napisała niedawno felieton dla "Wysokich Obcasów", w którym skrytykowała celebrytów za to, że pokazują każdy aspekt swojego życia. Dostało się Herbuś.

Zobacz też:  Dorota Wellman cierpi na nieuleczalną chorobę? Szczerze wyznanie gwiazdy TVN

Edyta Herbuś odniosła się do felietonu Wellman: "Dalekie są mi metody poniżania innych"

"Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać" - napisała Wellman.

Na odpowiedź Herbuś nie trzeba było długo czekać. W instagramowy wpis Edyta wtrąciła mądrość swojej babci. Tancerka zaprosiła też Dorotę Wellman do wspólnego sadzenia drzew.

"Pewna dziennikarka" o "pewnej tancerce", czyli "jedna baba drugiej babie...". Moja babcia zawsze powtarza: nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe. Może dlatego dalekie są mi metody poniżania innych tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki, zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania. Po co tracić czas na medialne obrabianie tyłka innym?! Lepiej ruszyć własny i zrobić coś pożytecznego. Matka natura nas wzywa. Zapraszam cię do wspólnego sadzenia drzew (...) Wierzę Doroto, że dasz radę ! Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa! (bo zaczynasz gwiazdorzyć)" - podsumowała Herbuś.

Podoba się wam odpowiedź Edyty Herbuś na zaczepkę dziennikarki "Dzień Dobry TVN"?