Zamknij

Hilaria Baldwin "zastąpiła" straconą ciążę dzieckiem urodzonym przez surogatkę? "Tęczowe dziecko"

05.03.2021 13:56
Alec Baldwin i Hilaria Baldwin
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Hilaria Baldwin, żona gwiazdora Aleca Baldwina, urodziła już piątkę dzieci. Gdy pochwaliła się szóstym maleństwem, zdaniem mediów urodzonym przez surogatkę wiele osób było w szoku. Czy w ten sposób chciała "zrekompensować" sobie utracone ciąże?

Alec Baldwin to niezwykle popularny gwiazdor Hollywood, który może pochwalić się pokaźnym dorobkiem aktorskim, reżyserskim i producenckim. Amerykański gwiazdor zagrał w takich hitach jak "Polowanie na Czerwony Październik", "Sok z żuka", "Pearl Harbor" czy "Infiltracja". Otrzymał statuetkę Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za "Cooler", trzykrotnie został nagrodzony Złotym Globem za kreację w serialu "Rockefeller Plaza 30".

Prywatnie Baldwin przez 9 lat w związku małżeńskim z aktorką Kim Besinger, ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, rozwiedli się w 2002 roku. Owocem ich małżeństwa jest córka Ireland Eliesee. Dziesięć lat po rozwodzie gwiazdor zaręczył się z młodszą o 23 lata Hilarią. Od 2013 roku żona Baldwina urodziła mu piątkę dzieci, ostatnie we wrześniu 2020 roku. Nic dziwnego, że fani sławnej pary byli w szoku, gdy już pół roku później Hiliaria ogłosiła, że ich rodzina powiększyła się o szóstą pociechę.

Hiliaria Baldwin zapowiedziała szóste dziecko. Wspomniała o utraconych ciążach

Szóste dziecko Baldwinów nie mogło przyjść na świat w sposób naturalny, w mediach pojawiły się informację o tym, że Hilaria skorzystała z usług surogatki lub adoptowała kolejną pociechę. Przedstawiciele pary do tej pory nie skomentowali medialnych doniesień, głos zabrała jednak sama szczęśliwa mama. W mediach społecznościowych podzieliła się z radością z powodu kolejnego powiększeni rodziny. Zdaniem wielu osób zasugerowała, że zdecydowała się na dziecko, którego nie urodziła sama, ze względu na wcześniejszą utratę ciąży.

ZOBACZ TAKŻE:  Poronienie: przyczyny. Kiedy i dlaczego dochodzi do poronienia ciąży?

- Nasze serca są przepełnione tak wielką wdzięcznością. Baldwiniątka tak bardzo pragnęły mieć młodszą siostrzyczkę. Wielu z was pewnie pamięta, że pod koniec 2019 roku straciły siostrę, gdy byłam z nią w czwartym miesiącu ciąży. Nie ma dnia, w którym nie cierpielibyśmy z powodu utraty naszej córki (...) Kiedy dowiedziałam się, że nasze maleństwo umarło, powiedziałam dzieciom, że ich siostra przyjdzie do nas, ale jeszcze nie teraz (...) Nasze tęczowe dziecko, Edu, jest błogosławieństwem - jesteśmy obezwładnieni szczęściem, że je mamy. Żyjemy każdego dnia, budując naszą więź i wdzięczni za wszystko tym szczególnym aniołom, które pomogły sprowadzić Lucię na świat - napisała Hilaria.

Sam Alec zażartował w jednym z wywiadów, że jego żona "kolekcjonuje dzieci".