Zamknij

Hilary Duff jest w ciąży. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka

26.10.2020 15:36
Hilary Duff
fot. Tony DiMaio/SplashNews.com/East News

Hilary Duff i jej mąż Matthew Koma spodziewają się trzeciego dziecka. Aktorka przekazała wiadomość o ciąży na swoim Instagramie. Opublikowała nagranie, na którym pokazuje ciążowy brzuch.

Hilary Duff to amerykańska aktorka i piosenkarka pop, znana z takich produkcji, jak "Fałszywa dwunastka", "Szansa na sukces", "Historia Kopciuszka", "Plotkara" oraz "Idealny facet". Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Jej syn Luca Cruz Comrie ma już 8 lat, natomiast córka Banks Violet Bair ma 2 lata. Drugie dziecko aktorki to owoc jej obecnego związku z wokalistą i DJ-em Matthew Komą. Para zaczęła się spotykać w 2017 roku, a w maju 2019 roku Hilary przyjęła oświadczyny Matthew. Kameralny ślub odbył się 21 grudnia 2019 w Los Angeles.

Teraz okazuje się, że małżonkowie spodziewają się kolejnego dziecka. 33-letnia aktorka opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym widać jej rosnący, ciążowy brzuszek. Widać, że przyszli rodzice są podekscytowani oczekiwaniem na przyjście na świat dziecka.

Zobacz także: Lara Gessler pokazała, jak karmi córkę piersią. Odniosła się też do ostatnich wydarzeń w Polsce

Hilary Duff jest w ciąży. Pokazała brzuszek

- Rośniemy!!! Głównie ja - opisała krótkie nagranie Hilary Duff.

- Kwarantanna była zabawna. Dziecko #3 - 2021 - dodał jej ukochany Matthew Koma.

Internauci gratulują przyszłym rodzicom i życzą im dużo zdrowia. Ciepłe słowa płyną także od przyjaciół pary ze świata show-biznesu. Swój komentarz pozostawiła między innymi aktorka Lea Michele, która sama niedawno powitała na świecie synka.