Zamknij

Hilary Duff już po ślubie! Gwiazda opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej [FOTO]

Sylwia Bagińska
24.12.2019 10:13
Hilary Duff
fot. Instagram.com/HilaryDuff

Hilary Duff już po ślubie. Gwiazda radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na instagramowym koncie aktorki pojawiło się zdjęcie w sukni ślubnej u boku Matthew Komy.

Hilarry Duff wzięła ślub. Jak wyglądała panna młoda?

Hilary Duff to jedna z najpopularniejszych gwiazd na całym świecie. Artystkę na Instagramie obserwuje ponad 14 milionów osób.

Prywatnie gwiazda zajmuje się wychowywaniem dwójki dzieci: 7-letniego Lukiego, którego doczekała się z poprzedniego związku z kanadyjskim hokeistą i rocznej Banks, której tatą jest mąż Hilarry – Matthew Koma.

Zobacz także: Polska celebrytka aresztowana w USA. Nowy rok powita za kratami? 

Z Matthew Duff spotyka się od 2017 roku. W ubiegłą sobotę para sformalizowała swój związek. Jak podają zagraniczne media, rodzice rocznej Banks urządzili kameralne wesele, na które zaprosili najbliższe osoby. 

Dwa dni po ślubie na instagramowym koncie Hilary Duff pojawiło się jej zdjęcie w sukni ślubnej u boku męża. To. – podpisała fotografię ślubną aktorka.

W social mediach piosenkarka opublikowała także nagranie, które przygotowała razem z magazynem Vogue. Gwiazda po przymierzeniu sukni ślubnej wyznała, że jest podekscytowana, bo kreacja jest dokładnie taka, jaką chciała.

Zagłosuj

Obserwujesz Hilary Duff na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB