Zamknij

Honorata Skarbek opowiedziała o chorobie mamy: "To jest już trzeci nowotwór złośliwy"

29.07.2020 19:28
Honorata Skarbek
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Honorata Skarbek wyznała na Instagramie, że jej mama Bożena po raz kolejny zmaga się z rakiem. Pani Bożena zachorowała na nowotwór po raz trzeci. Piosenkarka opowiedziała o walce mamy z chorobą.

Honorata Skarbek opowiedziała o chorobie mamy

Honorata Skarbek podzieliła się ostatnio przykrymi informacjami ze swoimi fanami. 27-letnia piosenkarka zdradziła, że jej mama po raz kolejny zachorowała na raka. U pani Bożeny Skarbek wykryto kilka miesięcy temu guza pod pachą.

"Moja mama jest kolejny raz podczas leczenia, ma zalecone cztery najmocniejsze chemie, zapewne po dwóch znowu straci włosy"  - poinformowała Honey na Instagramie. Gwiazda jest przekonana, że jej ukochanej mamie uda się pokonać chorobę.

"Przed nami znowu walka, z którą jestem przekonana, że sobie poradzimy! Wysyłajcie pozytywną energię i myślcie o niej ciepło" -powiedziała.

Jak się okazuje, to już trzeci raz, gdy pani Bożena Skarbek mierzy się z okrutną chorobą. Mama Honoraty chorowała na nowotwór piersi i jelita. 

Honoarata Skarbek nie mówiła o chorobach swojej mamy, gdyż według niej jest to zbyt osobisty temat.

"Przez te wszystkie lata nie chciałam o tym mówić, było to dla mnie zbyt osobiste" - wyznała i dodała:

"Wiem jedno, że nie życzę tego nikomu, aby kiedykolwiek musiał przechodzić przez to, przez co przechodzimy my, dbajcie o siebie i swoich bliskich kochani" - podkreśliła.

Bożena Skarbek dzięki córce odważyła się opowiedzieć o swojej chorobie

27-letnia gwiazda dodała też, że jest niezwykle dumna ze swojej mamy.

"Jestem strasznie dumna z mojej mamy i jest ona moim największym autorytetem i symbolem kobiecej siły" - powiedziała.

To właśnie dzięki córce pani Bożena Skarbek podzieliła się ze swoimi obserwatorami historią o walce z rakiem. Mama Honey niedawno nagrała filmik na Instagramie, w którym opowiedziała o chorobie.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl