Zamknij

Hot16Challenge: Kuba Wojewódzki i Norbi rapują. Dołączyli do wyzwania

Patrycja Chudolińska
06.05.2020 11:18
Kuba Wojewódzki Hot16Challenge
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Kuba Wojewódzki wziął udział w Hot16Challenge. Dziennikarz został nominowany przez Norbiego, który już wcześniej przyjął wyzwanie. Jak poradził sobie rapując?

Kuba Wojewódzki to popularny dziennikarz oraz samozwańczy "król TVN". Jego największym projektem zawodowym jest autorskie show "Kuba Wojewódzki". Program napotkał w ostatnim czasie spore trudności w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Prowadzący postanowił przenieść formę wywiadów z gwiazdami ze studia do własnego domu. Jednym z pierwszych gości Kuby w nowym formacie był raper Quebonafide.

Wygląda na to, że dziennikarzowi spodobało się zajęcia rapera i sam postanowił "nawinąć" swoje wersy. Kilka dni temu inny twórca hip hopowy, Solar, stworzył akcję Hot16Challenge. Wyzwanie polega na tym, żeby w ciągu 72 godzin od nominacji stworzyć 16-wersowy tekst, nagrać swoje wykonanie oraz nominować kolejne osoby. Osoby biorące udział w zabawie mają wpłacić pieniądze na walkę z koronawirusem oraz podać link do zbiórki swoim fanom. Do akcji dołączył właśnie Kuba Wojewódzki.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki zapowiedział nowy projekt. Pokazał zdjęcie z Quebonafide

Hot16Challenge: Kuba Wojewódzki rapuje. Nominował go Norbi

Kuba Wojewódzki wziął udział w wyzwaniu Hot16Challenge. Okazuje się, że nominował go Norbi - piosenkarza zaś wytypował YouTuber Klocuch, któremu rzucił wyzwanie raper Taco Hemingway.

- Joł, joł, joł, Hot16Challenge, joł! Rzucił mi Norbi wyzwanie, tym wyzwaniem rozwalił mi banię. Teraz ja w polskim hip hopie rządzę, joł - zaczął rapować Wojewódzki.

Dziennikarz nie stworzył szesnastu linijek tekstu, co wyraźnie odbiega od zasad wyzwania. Nie nominował także kolejnych osób, co nie spodobało się jego fanom. Internauci chcieliby usłyszeć rap w wykonaniu m.in. Magdy Gessler i innych gwiazd TVN.

- Kuba, musisz kogoś nominować!

- Minąłeś się z powołaniem.

- Dzieciaki robią hot 16, Wojewódzki hot 60.

- Nikogo nie nominowałeś, dlaczego? Może Gessler, Kammel, Korwin-Mikke? - sugerują w komentarzach.

Niestety, Kuba Wojewódzki na nagraniu nie odniósł się także do zbiórki na walkę z COVID-19, dla której całe to wyzwanie zostało stworzone. Podczepił się jedynie pod popularny trend. Podoba wam się jego wykonanie?

RadioZET.pl/PCh