Zamknij

Hotel Paradise 2: Bartek ostro o Dominice i jej zdradzie. "Potraktowany jak błoto"

30.11.2020 20:06
Hotel Paradise
fot. meteriały prasowe / Hotel Paradise / TVN&

Finał "Hotelu Paradise 2" za nami, tymczasem Dominik gorzko komentuje zachowanie Dominiki, która spędziła upojną noc z Arturem. W ostrych słowach ocenił swoją niedoszłą ukochaną. Jakie relację łączą ich po programie?

Finał 2. edycji "Hotelu Paradise" za nami, tak, jak w przypadku debiutu randkowego show, nie zabrakło ogromnych emocji. Ostatecznie w finałowym odcinku zwycięzcami zostali Beata i Artur, co nie spodobało się wszystkim widzom. Zwycięzcy zdradzili, co zrobią z wygraną, ale nie cichną medialne doniesienia także na temat uczestników, którzy wcześniej zakończyli swoją przygodę z tytułowym rajskim hotelem, którego gospodynią jest Klaudia El Dursi.

Robert Kapica związał się z modelką, która występowała w konkursie Miss Polonia, dużo mówiło się także o historii Bartka Graczyka i Dominiki Konował, którzy wydawali się tworzyć dobraną parę i zdaniem wielu widzów byli jednymi z faworytów edycji. Niestety, sprawy potoczyły się inaczej. W trakcie programu Dominika spędziła upojną, erotyczną przygodę z późniejszym zwycięzcą, nie zdecydowała się także na kolejne randki z Graczykiem. Jak Dominik ocenia zachowanie niedoszłej ukochanej i czy chce utrzymywać z nią obecnie jakiekolwiek kontakty?

ZOBACZ TAKŻE:  Hotel Paradise: Sonia zrobiła sobie botoks, ale coś nie wyszło. Teraz ma problem [FOTO]  

Hotel Paradise 2: Bartek oszukany przez Dominikę? Ostro ocenił byłą partnerkę

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Dominik Graczyk został zapytany o relacje z Dominiką. Były uczestnik "Hotelu Paradise" wypowiedział się o Konował krytycznie i nie ukrywał, że nie ma ochoty na spotkanie z nią. Przyznał, że domyślał się, że domyślał się, że między jego partnerką z programu a Arturem do czegoś doszło.

- Bardzo się cieszę, że jej tu nie ma. Nie mamy kontaktu i nie chcę, żeby tu była. Jest taką osobą, że jak się z nią rozmawia i coś się jej powie, to wykorzysta przeciwko Tobie. To nie jest tak, że ona jest taką osobą, że my ją odsunęliśmy. Sama się odsunęła z tej grupy, nie rozmawiała z nami i nie utrzymywała kontaktów. Odsuwała się od wszystkiego i miała swoją wizję życia. To nie zależało od nas. To jej wina. Ja próbowałem utrzymywać z nią kontakty, ale jednak nie wyszło. Dostałem to, co dostałem (...) To nie było tak, że się nie dowiedziałem. W mojej głowie było tak, że już wiedziałem, domyślałem się. Nie było tak, że mnie to zszokowało. To był hotel, to był Hotel Paradise więc mnie to nie szokuje. Co chciała, to zrobiła, każdy popełnia w życiu jakieś błędy. Ja też popełniłem kilka błędów, których bardzo żałuję. Ale to jej wybór. Nie zszokowała mnie w ogóle w niczym - ocenił.

Bartek nie ukrywał, że poczuł się oszukany i wykorzystany, zarówno w trakcie trwania program, jak i po jego zakończeniu.

- Byłem zmieszany, bo zostałem potraktowany jak błoto i wykorzystany. Czy zostałem zraniony? Trochę zostałem zraniony, bardziej oszukany. Lepiej byłoby powiedzieć prawdę, niż to ukrywać - podsumował.

A jak wy oceniacie zachowanie Dominiki?