Zamknij

Hotel Paradise 2: pierwsza uczestniczka ujawniona. To Magda Jankowska z "Bitwy na głosy"

14.08.2020 12:24
Magda Jankowska wystąpi w "Hotel Paradise 2'
fot. Instagram:@madziiex

Magda Jankowska to pierwsza uczestniczka "Hotel Paradise 2". Dziewczyna wcześniej brała udział w programie "Bitwa na głosy". Jak wygląda i kim jest Magda Jankowska z drugiej edycji "Hotelu Paradise"?

"Hotel Paradise" wraca na antenę TVN7. Popularne reality-show z Klaudią El Dursi doczekało się drugiej edycji. Premiera nowego sezonu "Hotelu Paradise" zaplanowana jest na 31 sierpnia 2020 roku. Przez najbliższe tygodnie fani poznają uczestników, którzy będą randkowali na rajskiej wyspie. Na instagramowym profilu show przedstawiono pierwszą uczestniczkę "Hotelu Paradise 2". To Magda Jankowska znana wielu widzom z programu "Bitwa na głosy". 

"Hotel Paradise" to nowy program typu reality show, który trafił na antenę TVN7 wiosną 2020 roku. Pierwsza edycja światowego formatu została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Zasady "Paradise Hotel" z pozoru są proste – uczestnicy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć w parze. Aby osiągnąć swój cel, muszą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Nagrodą dla zwycięzców w polskim "Hotelu Paradise" jest 100 tys. złotych. Program prowadzi znana z "Top Model" Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise 2: Magda Jankowska pierwszą uczestniczką. Kim jest? 

Na Instagramie "Hotelu Paradise" pojawiło się zdjęcie blondynki z zasłonięta twarzą. To pierwsze uczestniczka drugiej edycji randkowego reality show. Ze strony programu dowiadujemy się, że jest nią Magda Jankowska z Białegostoku. 24-latka określa siebie jako optymistkę z dużym poczuciem humoru, ale jednocześnie twardo stąpającą po ziemi. Śmiało wyznaje, że marzy o wielkiej karierze. Pociąga ją moda i śpiewanie. Miała nawet okazję zaprezentować swój talent wokalny w programie "Bitwa na głosy", trafiając do drużyny Janusza Panasewicza. Mimo że nie udało jej się odnieść sukcesu, wciąż wierzy, że uda jej się zabłysnąć na rynku muzycznym. 

Magda Jankowska liczy, że w "Hotelu Paradise" uda jej się znaleźć swój ideał mężczyzny. 

Pociągają ją niegrzeczni chłopcy i nałogowi łamacze serc. Jej typ to wysportowany brunet z pasją. Szuka wariata, który dotrzymywałby jej kroku i wywoływał uśmiech na jej twarzy - czytamy na stronie programu. 

Do tej pory 24-letnia Białostocczanka była tylko w jednym poważnym związku. Krótkim, ale intensywnym. Wierzy, że prawdziwa miłość dopiero przed nią. 

Zobaczcie, jak Magda Jankowska prezentuje się na Instagramie. Jej profil obserwuje blisko 280 tys. użytkowników.

Posłuchaj podcastu