Zamknij

Hotel Paradise 2 - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TVN i gdzie oglądać online?

01.09.2020 11:24
Hotel Paradise 2 - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TVN i gdzie oglądać online?
fot. VIPHOTO/East News

Odcinki "Hotel Paradise 2" będzie można oglądać cztery razy w tygodniu, a premiera pierwszego epizodu zaplanowana została na koniec sierpnia 2020. Życie uczestników programu będzie można śledzić zarówno w telewizji, jak i w internecie. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy odcinki 2. edycji "Hotel Paradise" i gdzie oglądać show, można znaleźć poniżej.

Odcinki "Hotel Paradise 2" - kiedy i gdzie obejrzeć? Kiedy transmisja programu w telewizji i o której godzinie emitowane są kolejne epizody? Gdzie można oglądać reality show online za darmo? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o odcinkach 2. edycji "Hotel Paradise".

Hotel Paradise 2 - kiedy i o której oglądać nowe odcinki w TV? [DNI I GODZINY EMISJI]

Wiele osób, które chcą oglądać kolejne odcinki "Hotel Paradise 2", szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy program emitowany jest w telewizji. Długo wyczekiwana druga edycja reality show będzie mieć swoją premierę w TVN i TVN7 pod koniec miesiąca, a dokładniej w poniedziałek, 31 sierpnia 2020. Kolejne odcinki programu "Hotel Paradise 2", który prowadzi Klaudia El Dursi, emitowane będą na antenie TVN7 cztery razy w tygodniu.

2. sezon "Hotel Paradise" oglądać można w każdy poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godzinie 20:00. Show nie będzie emitowane zatem w piątki, soboty i niedziele.

Odcinki Hotel Paradise 2 - gdzie obejrzeć w internecie? [ONLINE]

Dodatkowo osoby, które o wskazanej porze nie mogą pojawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia kolejnych odcinków "Hotel Paradise 2" online. Wszystkie wyemitowane do tej pory epizody programu można znaleźć bezpłatnie w internetowym serwisie Player.tv. 

Hotel Paradise 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w drugiej edycji programu?

Zasady programu "Hotel Paradise" są bardzo proste. Mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel, będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga, czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Hotel Paradise 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl