Zamknij

Hotel Paradise 2: Robert Kapica związał się z modelką. Miała szansę zostać Miss Polonia [FOTO]

25.11.2020 15:49
Hotel Paradise 2 Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Robert Kapica, jeden z uczestników 2. edycji "Hotelu Paradise", ma nową partnerkę. Okazuje się, że związał się z Sylwią Stasińską, która brała udział w konkursie Miss Polonia. W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia, a Robert zdradził, jak się poznali.

Finał 2. edycji "Hotelu Paradise" za nami, po raz kolejny wybrano parę, która być może stworzy stabilny związek. W finałowym docinku zwyciężyli Ata i Artur, którzy zdążyli już poinformować fanów, co zrobią z pieniędzmi z wygranej. Program przez wiele osób krytykowany za popularyzowanie "związków dla układu", seksizmu i wulgarności, cieszy się niezmienną popularnością, a widzowie sympatyzują z uczestnikami nawet po zakończeniu emisji, śledząc ich życie prywatne. Szczególnie interesują się tym, czy rozpoczęte w programie związki przetrwały i jak potoczyły się sercowe perypetie mieszkańców rajskiego hotelu.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników "Hotelu Paradise" był bez wątpienia Robert Kapica. Jego dołączenie do programu wywołało niemałe emocje wśród uczestników. Związał się z Moniką, po czym porzucił ją dla finalistki programu Sonii Szklankowskiej. Ostatecznie postanowił stworzyć parę z Magdą Jankowską. Niestety, związek Magdy i Roberta szybko się wypalił i ostatecznie rozstali się. Jak się okazuje, Kapica odnalazł miłość w ramionach pięknej modelki, jednej z kandydatek konkursu Miss Polonia.

ZOBACZ TAKŻE:  Hotel Paradise: Łukasz został pobity przez innego uczestnika? Ujawnił szokujące szczegóły

Hotel Paradise: Robert Kapica spotyka się z kandydatką na Miss Polonia

Na profilu Roberta Kapicy na Instagramie można bez trudu znaleźć zdjęcia u boku nowej ukochanej. Były uczestnik "Hotelu Paradise", który pragnął odciąć się od związku z Magdą, odnalazł szczęście u boku Sylwii Stasińskiej. Piękna modelka cieszy się dużą popularnością na Instagramie, a na swoim koncie ma udział w konkursie Miss Polonia, znalazła się nawet w ścisłej piątce.

- Sprawiasz, że się śmieje, stanowisz dla mnie wyzwanie jak nikt inny na świecie. Kiedy cię nie ma, czuję, jakby brakowało mi czegoś naprawdę ważnego. Tak ważnego, że przestaje czuć się sobą. Nigdy dotąd nie miałem wrażenia, że ktoś może być tak częścią mnie. Ale ty jesteś moją. Wiedziałem o tym od chwili kiedy się poznaliśmy. A ja jestem Twój. Nie chcę należeć do nikogo innego - napisał Robert pod postem, w którym opublikował efekty sesji zdjęciowej,  w której wziął udział wraz z ukochaną.

- Najpiękniejsze słowa. Kocham mocno - skomentowała Sylwia.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że uczucie między byłym uczestnikiem "Hotelu Paradise" a modelką kwitnie.