Zamknij

Hotel Paradise 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w drugiej edycji programu?

01.09.2020 11:32
Hotel Paradise 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w drugiej edycji programu?
fot. VIPHOTO/East News

Uczestnicy "Hotel Paradise 2" to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, a przede wszystkim fani programu TVN. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o bohaterach show, są już znane. Sprawdzamy, co wiadomo o uczestnikach 2. edycji "Hotel Paradise".

Uczestnicy "Hotel Paradise 2" - kto wystąpi w drugim sezonie programu TVN? Kim są bohaterowie i co warto o nich wiedzieć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy listę wszystkich uczestników "Hotel Paradise 2".

Hotel Paradise 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi w drugiej edycji programu TVN?

Informacje o uczestnikach "Hotel Paradise 2", szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez tych, którzy chcą śledzić historie kolejnych bohaterów drugiej edycji show.

Pierwsza uczestniczka 2. sezonu "Hotel Paradise" ujawniona została w połowie sierpnia. To Magda Jankowska, 24-letnia influencerka, która pochodzi z Białegostoku, ale mieszka w Warszawie. Interesuje się modą oraz śpiewem. Na swoim profilu w mediach społecznościowych ma ponad 280 tys. obserwatorów.

Wiadomo, że w show udział weźmie także Dominika Konował. Dziewczyna ma 24 lata i pochodzi z Poznania. Jej wielką pasją jest taniec, a na co dzień pracuje jako manager studia tatuażu. W programie nie zabraknie także Łukasza Karpińskiego, czyli 24-letniego dietetyka oraz trenera personalnego z Warszawy.

Uczestnicy Hotel Paradise 2 - kto weźmie udział w drugim sezonie show?

Poniżej zamieszczamy listę uczestników "Hotel Paradise 2". Artykuł, wraz z pojawieniem się kolejnych informacji, będziemy aktualizować na bieżąco.

  • Magda Jankowska,
  • Dominika Konował,
  • Łukasz Karpiński,
  • Ivan Yevtushenko,
  • Kamil Piórkowski,
  • Anna Matyasek,
  • Monika Brzyśkiewicz,
  • Bartosz Graczyk,
  • Robert Kapica.

Przypomnijmy, że premiera "Hotel Paradise 2" zapowiedziana została na poniedziałek, 31 sierpnia 2020. O godzinie 20:00 będzie można obejrzeć pierwszy odcinek 2. edycji "Hotel Paradise". Emisja zarówno w TVN, jak i w TVN7. Kolejne odcinki będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TVN7.

Hotel Paradise 2 - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TVN i gdzie oglądać online?

Zasady programu "Hotel Paradise" są bardzo proste. Mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel, będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie - co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga, czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera. 

RadioZET.pl