Zamknij

Hotel Paradise 2: Widzowie oburzeni zachowaniem Łukasza. "Klaun programu"

01.09.2020 21:17
Hotel Paradise
fot. Instagram/@hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise" wrócił na TVN7 z kolejną edycją. Widzowie po pierwszych dwóch odcinkach mają już swoich faworytów. Wiadomo także, za kim internauci nie przepadają. Na profilu instagramowym programu pojawiają się krytyczne komentarze o zachowaniu Łukasza.

"Hotel Paradise" powrócił. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu randkowego show TVN7 już za nami. Wszystko wskazuje na to, że trwająca edycja będzie jeszcze bardziej gorąca od poprzedniej. Emocje wzbudza szczególnie dobór uczestników. W hotelu na Bali znaleźli się: Magda Jankowska, Dominika Konował, Łukasz Karpiński, Ivan Yevtushenko, Kamil Piórkowski, Anna Matyasek, Monika Brzyśkiewicz, Bartosz Graczyk oraz Robert Kapica.

Widzowie już wiedzą, komu będą kibicować, a kogo chcieliby wyrzucić z programu jak najszybciej. Najmniej lubianym uczestnikiem już na początku okazał się Łukasz. Mężczyzna natrętnie zalecał się do przebywających na wyspie uczestniczek. 24-latek podpadł widzom także w drugim odcinku. Czy udało mu się stworzyć parę z którąś z dziewczyn w programie?

Zobacz także: Seks w "Big Brother 2". W sekretnym pokoju doszło do gorącego zbliżenia

Hotel Paradise 2: Łukasz nie spodobał się widzom. Internauci krytykują

W pierwszym odcinku Łukasz zwrócił uwagę na Anię. Choć dziewczyna początkowo chciała dać mu szansę, szybko zniechęcił ją natrętnymi zalotami i trzymaniem za kolano. Magda, która także wpadła w oko Łukaszowi, również nie była zainteresowana jego osobą. Powodem było niegrzeczne wpatrywanie się w jej dekolt. Uczestnik tłumaczył jednak, że to nie jego wina.

- Dekolt Magdy sam na mnie patrzył - powiedział Łukasz przed kamerami.

Tym tekstem oburzył większość widzów, którzy pozostawili swoje komentarze na profilu instagramowym programu.

- Nie no ten koleś niech już wyleci...

- Klaun programu.

- Typ nie potrafi poprawnie złożyć dwóch zdań, drapie się po jajach, by chwilę potem złapać laskę za nogę i po chwili znów potarmosić oseska. Dramat...

- Temu panu to już podziękujemy...

Łukasz po pierwszym odcinku programu pozostał singlem. Czy los uśmiechnął się do niego w drugim odcinku? Okazuje się, że tak. Uczestnik wpadł w oko Dominice i to z nią udał się na wymarzoną pierwszą randkę. Wytatuowana uczestniczka podkreśliła, że najwyraźniej źle oceniła Łukasza na początku.

Drugi odcinek i udana randka nie złagodziły jednak stosunku internautów do kontrowersyjnego uczestnika. Widzom wciąż nie podoba się, jak Łukasz postępuje w towarzystwie kobiet.

- Matko, jaki pajac.

- Skąd oni tego nygusa wzięli.

- Ja się pytam, kto ich wszystkich wybierał, przecież to jest tragedia!

- Twierdzi, że laski za nim latają... To czemu jest singlem? - komentują internauci.

A wy kibicujecie Łukaszowi?