Zamknij

Hotel Paradise 2: Ata zdradziła wynik finału? W sieci pojawił się spoiler [FOTO]

19.11.2020 16:31
Hotel Paradise Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise 2" wzbudzał ogromne emocje, przed nami finał kolejnej edycji randkowego show. Zdaniem wielu internautów jedna z finalistek, Ata B, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zdradza kulisy finałowego odcinka.

" Hotel Paradise" od pierwszego odcinka wzbudzał spore kontrowersje, jednak ostatecznie okazał się sporym sukcesem stacji TVN7. Widzom spodobała się koncepcja miłosnych przygód barwnych uczestników umieszczonych w tytułowym hotelu na rajskiej wyspie. Rzecz jasna nie cichną głosy krytykujące show za hołdowanie płytkim związkom, seksizm i promowanie wulgarności, ale wydaje się, że produkcja zdobyła grono oddanych fanów. Fanów, którzy z zaciśniętymi pięściami kibicują swoim ulubieńcom, a często śledzą ich życie długo po zakończeniu programu. Nie bez znaczenia jest także postać gospodyni programu, czyli znanej z "Top Model" Klaudii El Dursi.

Przed nami finał 2. edycji "Hotelu Paradise". Po raz kolejny dowiemy się, która z par została uznana za najlepiej dopasowaną i będzie mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Choć część widzów jest oburzona finałowym składem uczestników, z pewnością będzie śledzić wyniki. Szansę na zwycięstwo mają dwie pary: Sonia Szklankowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Postek i Artur Sargsyan. Uczestnicy zachęcają widzów do oglądania finału za pomocą postów publikowanych w mediach społecznościowych. Pojawiły się opinie osób, które twierdzą, że Beata pokazała spoiler z ostatniego odcinka 2. serii.

ZOBACZ TAKŻE:  Hotel Paradise: Sonia pokazała nagi biust. "Finałowy tydzień tak mocny, jak ta fota"

Hotel Paradise 2: Ata Postek zdradziła, co wydarzy się w finale programu?

Beata, lepiej znana widzom jako Ata, opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym podziękowała za udział w programie i wyraziła szacunek dla wszystkich, którzy współtworzą program.

- Bardzo dziękuję produkcji Golden Media Polska, że we mnie uwierzyli, dzięki temu poznałam uczestników, z którymi do tej pory mam kontakt i mam nadzieję, że tak zostanie, a także całej ekipie, która wytrzymywała przy kamerowaniu mnie i słuchaniu moich dziwnych dźwięków, pisków i śpiewów. Zobaczcie za produkcją tego programu stoi sztaaaaab ludzi! Szkoda, że program już dzisiaj się kończy. Oglądajcie koniecznie! - czytamy.

Internauci zwrócili uwagę na zdjęcie, które opublikowała Ata. Na jego podstawie wysnuli teorię, że fotografia zdradza rozkład poparcia dla finałowych par.

- Z tej fotki tylko wynika, że Adam i Julia na pewno stanęli za Ata i Arturem, bo w reklamie było widać, jak Julka stoi koło Roberta a tutaj za Ata i Arturem.

- Czy ta fota pokazuje, kto kogo poparł? - czytamy.

Sama finalistka uspokoiła fanów i wyjaśniła, że zdjęcie nie jest spoilerem z finałowego odcinka.

- To po prostu zdjęcie, które miało nas wszystkich ująć. Spokojnie dziś po programie wrzucę, jak Sonia za mną stanęła, a pan lektor za Łukaszem - podsumowała.

Macie zamiar oglądać finał "Hotelu Paradise 2"?