Zamknij

Hotel Paradise 2: Ata zdradziła wynik finału? W sieci pojawił się spoiler [FOTO]

19.11.2020 16:31
Hotel Paradise Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise 2" wzbudzał ogromne emocje, przed nami finał kolejnej edycji randkowego show. Zdaniem wielu internautów jedna z finalistek, Ata B, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zdradza kulisy finałowego odcinka.

"Hotel Paradise" od pierwszego odcinka wzbudzał spore kontrowersje, jednak ostatecznie okazał się sporym sukcesem stacji TVN7. Widzom spodobała się koncepcja miłosnych przygód barwnych uczestników umieszczonych w tytułowym hotelu na rajskiej wyspie. Rzecz jasna nie cichną głosy krytykujące show za hołdowanie płytkim związkom, seksizm i promowanie wulgarności, ale wydaje się, że produkcja zdobyła grono oddanych fanów. Fanów, którzy z zaciśniętymi pięściami kibicują swoim ulubieńcom, a często śledzą ich życie długo po zakończeniu programu. Nie bez znaczenia jest także postać gospodyni programu, czyli znanej z "Top Model" Klaudii El Dursi.

Przed nami finał 2. edycji "Hotelu Paradise". Po raz kolejny dowiemy się, która z par została uznana za najlepiej dopasowaną i będzie mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Choć część widzów jest oburzona finałowym składem uczestników, z pewnością będzie śledzić wyniki. Szansę na zwycięstwo mają dwie pary: Sonia Szklankowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Postek i Artur Sargsyan. Uczestnicy zachęcają widzów do oglądania finału za pomocą postów publikowanych w mediach społecznościowych. Pojawiły się opinie osób, które twierdzą, że Beata pokazała spoiler z ostatniego odcinka 2. serii.

ZOBACZ TAKŻE:  Hotel Paradise: Sonia pokazała nagi biust. "Finałowy tydzień tak mocny, jak ta fota"

Hotel Paradise 2: Ata Postek zdradziła, co wydarzy się w finale programu?

Beata, lepiej znana widzom jako Ata, opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym podziękowała za udział w programie i wyraziła szacunek dla wszystkich, którzy współtworzą program.

- Bardzo dziękuję produkcji Golden Media Polska, że we mnie uwierzyli, dzięki temu poznałam uczestników, z którymi do tej pory mam kontakt i mam nadzieję, że tak zostanie, a także całej ekipie, która wytrzymywała przy kamerowaniu mnie i słuchaniu moich dziwnych dźwięków, pisków i śpiewów. Zobaczcie za produkcją tego programu stoi sztaaaaab ludzi! Szkoda, że program już dzisiaj się kończy. Oglądajcie koniecznie! - czytamy.

Internauci zwrócili uwagę na zdjęcie, które opublikowała Ata. Na jego podstawie wysnuli teorię, że fotografia zdradza rozkład poparcia dla finałowych par.

- Z tej fotki tylko wynika, że Adam i Julia na pewno stanęli za Ata i Arturem, bo w reklamie było widać, jak Julka stoi koło Roberta a tutaj za Ata i Arturem.

- Czy ta fota pokazuje, kto kogo poparł? - czytamy.

Sama finalistka uspokoiła fanów i wyjaśniła, że zdjęcie nie jest spoilerem z finałowego odcinka.

- To po prostu zdjęcie, które miało nas wszystkich ująć. Spokojnie dziś po programie wrzucę, jak Sonia za mną stanęła, a pan lektor za Łukaszem - podsumowała.

Macie zamiar oglądać finał "Hotelu Paradise 2"?