Zamknij

Hotel Paradise 2: zmiany w emisji programu. Kiedy obejrzymy nowe odcinki?

05.10.2020 13:12
"Hotel Paradise": nowe godziny emisji programu
fot. materiały prasowe / TVN7 / Hotel Paradise

Fanów "Hotelu Paradise" czekają spore zmiany. 2. edycja randkowego show zostaje zastąpiona przez serial "Brzydula" i będzie emitowana o nowej godzinie. Kiedy będziemy mogli zobaczyć najnowszy odcinek "Hotelu Paradise 2"?

"Hotel Paradise" okazał się strzałem w dziesiątkę, choć program przez wiele osób był mocno krytykowany. Zarzucano mu promowanie seksizmu i pustego podejścia do życia, a na uczestników wylała się fala krytyki. Do dziś dużo mówi się o kontrowersjach związanych z randkowym show, podobnie jak w przypadku konkurencyjnego "Love Island". Jednak niezależnie od tego widzowie chętnie śledzą perypetie mieszkańców rajskiego hotelu, rodzące się konflikty oraz związki. Obecnie emitowana jest już 2. edycja "Hotelu Paradise" prowadzonego przez znaną z "Top Model" Klaudię El Dursi.

Widzowie "Hotelu Paradise" musieli pogodzić się z pewnymi zmianami, 2. edycja nie jest emitowana, jak jej poprzedniczka, pięć razy w tygodniu, a jedynie cztery. Teraz fanów show czeka kolejna zmiana dotycząca jego emisji. W związku z powrotem na ekrany serialu "Brzydula" stacja TVN7 zdecydowała się na zmianę ramówki i przeniesienie "Hotelu Paradise" na inną godzinę. Co ważne, zmiany wchodzą w życie już od poniedziałku 5 października. O której godzinie wyemitowany zostanie kolejny odcinek "Hotelu Paradise"?

ZOBACZ TAKŻE:  Hotel Paradise: dramatyczna przeszłość Sonii. To dlatego tak często płacze

Hotel Paradise 2: zmiany w emisji programu. Nowe godziny emisji 

W poniedziałek 5 października stacja TVN7 wyemituje pierwszy odcinek powracającej po niemal 11 latach przerwy "Brzuduli", uwielbianego przez widzów serialu z Julią Kamińską i Małgorzatą Sochą. Włodarze stacji uznali, że produkcja powinna pojawić się o jak najlepszej godzinie, dlatego będziemy mogli oglądać ją od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Tym samym zmieniają się godziny, w których pokazywane będą nowe odcinki randkowego show.

W poniedziałek 5 października "Hotel Paradise" pojawi się na ekranach o godzinie 20.45, natomiast o wtorku perypetie mieszkańców rajskiego hotelu będą emitowane o 20.30.

Z kolei TVN7 przypomni powtórkowe odcinki nowej odsłony "Brzyduli" od poniedziałku do piątku o godzinie 15.30, pojawią się one także w ramówce TVN, będziemy mogli nadrobić zaległości o 11.30.