Zamknij

Hotel Paradise 3: El Dursi zdradziła, kto odpadł jako pierwszy

15.02.2021 16:30
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise 3" coraz bliżej, 22 lutego obejrzymy pierwszy odcinek najnowszej odsłony randkowego show. Klaudia El Dursi postanowiła zdradzić, kto jako pierwszy pożegna się z udziałem w programie i będzie musiał opuścić rajski hotel na Zanzibarze.

" Hotel Paradise" to jeden z randkowych programów, który możemy oglądać na antenie TVN7. To druga obok " Love Island" produkcja, w której uczestnicy w otoczeniu pięknych tropikalnych widoków starają się odnaleźć miłość, stworzyć udany związek lub po prostu dobrze zabawić i zarobić pieniądze. Formuła wielokrotnie spotkała się ze słowami krytyki, "Hotelowi Paradise" podobnie jak konkurencji zarzucano promowanie "płytkiego" podejścia do związków, promowanie seksizmu czy epatowanie nagością. Nie zmienia to jednak faktu, że widzowie z niecierpliwością wyczekują kolejnej odsłony swojego ulubionego programu.

Kiedy stacja TVN7 zapowiedziała kolejną edycję "Hotelu Paradise", wierni fani programu nie kryli radości. Co ciekawe, tym razem uczestnicy i uczestniczki nie będą flirtować na Bali, najnowsza odsłona show przeniesie widzów na malowniczą wyspę Zanzibar. Ekipa programu razem z prowadzącą show Klaudią El Dursi, modelką znaną między innymi z "Top Model" wybrała się do Afryki z wyprzedzeniem. Co ciekawe, Klaudia zdradziła już pierwszy sekret odcinka.

ZOBACZ TAKŻE:  Klaudia El Dursi jest zbyt szczupła? Fani martwią się o modelkę. "Wygląda strasznie" [FOTO]

Hotel Paradise 3: Klaudia El Dursi zdradziła, kto odpadnie w pierwszym odcinku

Pierwszy odcinek 3. edycji "Hotelu Paradise" zobaczymy już 22 lutego o godzinie 20.30 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki będą także dostępne na platformie Player. Widzowie nie mogą doczekać się kolejnych kontrowersji, porywów serca, a często także skandali. Tymczasem jeszcze przed emisją premierowego odcinka Klaudia El Dursi zdradziła płeć uczestnika, który już na starcie pożegna się z rajskim hotelem.

- Myślę, że mogę zdradzić. Jako pierwszy odpadł chłopak - poinformowała w rozmowie z lektorem programu.

Jeśli widzowie zapałają sympatią do któregoś z uczestników show, z pewnością będą trzymać kciuki. Panie, jak już wiemy, chwilowo są bezpieczne.