Zamknij

Hotel Paradise 3: Uczestniczka miała wypadek i złamała kręgosłup

23.02.2021 15:10
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/ East News

"Hotel Paradise" szybko podbił serca widzów. Uczestnicy show TVN 7 słyną ze szczerości i bezpośredniości. W poniedziałkowym odcinku Basia podzieliła się z widzami niezwykle trudną historią. W wyniku poważnego wypadku złamała kręgosłup.

"Hotel Paradise" doczekał się 3. edycji. W poniedziałkowym odcinku dziewięcioro uczestników podzieliło się z widzami swoimi doświadczeniami i co nieco opowiedziało o sobie. Basia nakreśliła widzom historię trudnego etapu swojego życia. Uczestniczka show miała poważny wypadek, w wyniku którego złamała kręgosłup. Choć była wtedy w związku, nie dostała żadnego wsparcia od swojego chłopaka.

Zobacz też: Hotel Paradise 3: Klaudia El Dursi o uczestnikach nowej edycji. "Same perełki"

 Hotel Paradise: Uczestniczka miała wypadek i złamała kręgosłup

"Spadłam z wysokości, jak pojechałam do swojego chłopaka" - wspominała przed kamerami uczestniczka. Basia o tym wydarzeniu rozmawiała z jednym z uczestników - Krystianem. Mimo bardzo trudnych doświadczeń w swoim życiu podkreśliła, że tamta sytuacja tylko ją umocniła.

"Z jednej strony silna, niezależna, zaradna i zorganizowana. A z drugiej temperamentna, empatyczna, wiecznie uśmiechnięta i dobra dla innych. Ma do siebie wielki szacunek i tego wymaga od innych. Nie toleruje kłamstwa. Na co dzień pracuje w jednej z restauracji w Gdańsku jako kelnerka, a w weekendy uczy się w szkole wizażu.  Najbardziej dumna jest z tego, że mimo złamanego w wypadku kręgosłupa, nie poddała się i wróciła do treningów. Jej pasją są również języki obce - w szczególności hiszpański i włoski. Stres rozładowuje na siłowni i strzelnicy" - czytamy na stronie "Hotelu Paradise".  Już na początku nowego sezonu Basia wpadła w oko Dawidowi i Krystianowi.