Zamknij

Hotel Paradise 3: wpadka ze sceną łóżkową. Widzowie dostrzegli pomyłkę [FOTO]

04.03.2021 11:00
Hotel Paradise
fot. Instagram:@hotelparadise.tvn7

W programie "Hotel Paradise 3" doszło do zabawnej wpadki. Gdy pokazano uczestników leżących w łóżku, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Fani winią za błąd montażystów. 

Hotel Paradise" wrócił na antenę TVN7. To już trzecia edycja popularnego reality show prowadzonego przez Klaudię El Dursi. Podobnie jak w poprzednich sezonach widzowie mają okazję śledzić miłosne perypetie mieszkańców rajskiego hotelu, którzy robią wszystko, by zakończyć kolejny tydzień z partnerem u boku. Aby osiągnąć swój cel, muszą uwodzić, zawierać sojusze i prowadzić wyrafinowaną grę. 

Co tydzień w hotelu pojawiają się nowe osoby i dochodzi do spektakularnych roszad. Z udziałem w show pożegnał się już Krzysztof Szafrański. Na wyspie zostali: Bogusia, Basia, Krystian, Luiza, Sebastian, Kornelia, Marcin, Ola, Dawid i Simon. We wtorek dołączyła do nich Patrycja Kudaj. Atrakcyjna 23-latka już w pierwszym dniu zdążyła sporo namieszać. Udało jej się m.in. zachwiać związkiem Basi i Krystiana i prawie doprowadzić do rozpadu pary. 

Hotel Paradise 3: Nowa uczestniczka rozbiła parę Basi i Krystiana. Polały się łzy [WIDEO]

Hotel Paradise 3: wpadka ze sceną łóżkową. Widzowie zauważyli błąd 

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" doszło do zaskakującej sytuacji. Kamery zajrzały do sypialni, w której spali obok siebie Kornelia i... Krzysztof, który niedawno odpadł z programu. Widzowie  zastanawiali się, jak to możliwe, że wyeliminowany uczestnik nagle pojawił się w łóżku z Kornelią. Obecnym partnerem dziewczyny jest przecież Marcin i to on powinien aktualnie dzielić z nią łoże. 

Czy mi się wydaje, czy montażysta się pomylił i zamiast Marcina leży jeszcze Krzysiek? - zastanawiali się internauci. 

Też to zauważyłam!

Widzowie podejrzewają, że doszło do pomyłki w trakcie montażu i zamiast aktualnej sceny, wstawiono stare ujęcie z Krzysztofem. Pamiętacie, jak Kornelia spędzała czas z Krzyśkiem w sypialni?

Hotel Paradise: Łukasz "Blondino" Książkiewicz został brutalnie pobity i okradziony [FOTO]