Zamknij

Hotel Paradise 4: wielkie zmiany w programie. Klaudia El Dursi zdradziła tajemnicę

16.06.2021 16:08
Klaudia El Dursi, prowadząca "Hotel Paradise"
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi, prowadząca "Hotel Paradise", zdradziła sekret nowej edycji randkowego show. W 4. sezonie na widzów przyzwyczajonych do klasycznej odsłony programu czekają duże zmiany.

" Hotel Paradise" zdaniem wielu osób nie miał szans na odniesienie sukcesu, wróżono mu rolę "zapychacza" ramówki. Tymczasem oparte na amerykańskim formacie randkowe show okazało się strzałem w dziesiątkę i stało jednym z głównych punktów ramówki TVN7. Widzowie pokochali perypetie mieszkańców tytułowego rajskiego hotelu, którzy spiskują, przeżywają miłosne przygody, walczą o wygraną, a czasem naprawdę odnajdują miłość. Choć programowi zarzuca się promowanie seksizmu i nagości, a uczestnikom hołdowanie "pustemu" podejściu do życia, nie zmienia to faktu, że "Hotel Paradise" należy uznać za show, które odniosło sukces.

Świadczyć może o tym fakt, że TVN7 zapowiedziało czwartą już odsłonę programu, który ponownie zagości na antenie w jesiennej ramówce. Na wielbicieli tego typu rozrywki czeka więc ponownie wiele emocji. Nie da się ukryć, że ozdobą show jest jego prowadząca. Znana z "Top Model" Klaudia El Dursi świetnie odnalazła się w roli gospodyni i zyskała sympatię widzów. Modelka w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradziła, że widzowie mogą spodziewać się w nowej odsłonie "Hotelu" poważnej zmiany. O co chodzi?

ZOBACZ TAKŻE:  Krystian z "Hotelu Paradise" pochwalił się nowym biznesem. Fani zawiedzeni: "Ręce opadają"

Hotel Paradise 4: zmiany w programie. Klausia El Dursi zdradziła, co wydarzy się w nowej edycji

Czwarta edycja rozrywkowego programu to bardzo często moment, w którym producenci postanawiają wprowadzić zmiany, by utrzymać widzów przed ekranami i zaoferować coś świeżego. Jastrząb Post zapytał Klaudię El Dursi, czy nadal będzie gospodynią show. Odpowiedź modelki nie była jednoznaczna.

- To, co będzie, tego przewidzieć nie mogę. Mogę mieć tylko nadzieję, że nic w tej kwestii się nie zmieni - stwierdziła.

Usunięcie doskonale spisującej się i lubianej przez fanów prowadzącej wydaje się mało prawdopodobne. Jaka zmiana czeka zatem na widzów 4. edycji "Hotelu Paradise"? El Dursi zdradziła, że tytułowy hotel nie będzie już znajdował się na Bali. Produkcja postanowiła przenieść się z Indonezji w inne rejony świata, prawdopodobnie omijając te wyeksploatowane.

- Obstawiałabym, że będzie to jeszcze inny miejsce niż Zanzibar i Bali - oceniła.

Na widzów czeka więc zupełnie nowe miejsce, z pewnością równie piękne co malownicza wyspa. Wszak hotel musi być zlokalizowany w rajskim położeniu.