Zamknij

Hotel Paradise 4: duże zmiany w nowej edycji. Zaśpiewa dawna uczestniczka [WIDEO]

25.08.2021 18:31
Hotel Paradise
fot. Jan Bielecki/East News

Widzowie niecierpliwie czekają na 4. edycję "Hotelu Paradise". Już teraz możemy usłyszeć nową piosenkę z programu, w której śpiewa finalistka poprzedniej odsłony Bibi. W sieci pojawił się teledysk do utworu.

" Hotel Paradise" wzbudzał niemałe kontrowersje, jednak okazał się wielkim hitem i jedną z czołowych pozycji w ramówce TVN7. Show, w którym uczestniczki i uczestnicy romansują w tytułowym rajskim hotelu, spiskują, szukają miłości i walczą o wielkie pieniądze, spotkał się z dużym zainteresowaniem. W sukcesie nie przeszkodziły liczne oskarżenia o promowanie seksizmu, nagości i zapraszanie pustych, epatujących sztucznością i wulgarnych uczestników. Wielbiciele programu mają jednak swoje zdanie i z uwagą śledzą ulubionych bohaterów i ich sercowe perypetie.

Przed nami już 4. edycja "Hotelu Paradise". Już 30 sierpnia ponownie powita nas Klaudia El Dursi i przedstawi nowych uczestników. Producenci postanowili jednak zadbać o urozmaicenie. W programie usłyszymy nową czołówkę, w której wokalnym talentem podzieliła się uczestniczka poprzedniej edycji, bardzo lubiana przez fanów Bogusia znana jako Bibi. W sieci pojawił się już teledysk do utworu, w którym zaśpiewała razem z Kamilem Bijosiem.

Hotel Paradise 4: nowa czołówka programu. Zaśpiewała Bibi z poprzedniej edycji

Piosenka "Raj mi daj" zadebiutowała w serwisie YouTube, a niebawem usłyszymy ją także w "Hotelu Paradise". Muzeykę stworzyli muzycy zespołu IRA, a teledysk został nagrany na Zanzibarze.

- Pewnego pięknego dnia dostałam telefon, czy jestem tym zainteresowana i oczywiście moja odpowiedź niezależnie od wszelakich planów była od razu na tak. Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Ta piosenka jest nie tyle o miłości, co o dążeniu do celu, wiary w siebie i marzenia. Jest właśnie sfokusowana na marzeniach - opowiadała Bibi w rozmowie z portalem Przeambitni.pl.

Utwór w wykonaniu Bibi zastąpi piosenkę "Oto raj"  w wykonaniu Soni Szklanowskiej. Jak wam się podoba?