Zamknij

Hotel Paradise: Adam żałuje, że uprawiał seks z Martyną? "To była bardziej potrzeba bliskości"

Maciej Friedrich
18.03.2020 09:59
Hotel Paradise: Adam żałuje, że uprawiał seks z Martyną? "To była bardziej potrzeba bliskości"
fot. screen: Hotel Paradise / player.pl

"Hotel Paradise" od początku wzbudzał kontrowersje jednak nawet wierni fani programu byli w szoku, gdy Adam i Martyna spędziła razem noc. Okazuje się jednak, że Adam nie jest zachwycony swoją decyzją. Przyznał, że uważa wspólną decyzję za błąd.

"Hotel Paradise" niezmiennie wzbudza ogromne kontrowersje. Choć zdania dotyczące programu są podzielone, a wiele osób krytykuje format i jego uczestników za bycie "płytkimi", reality show cieszy się dużą popularnością. Wielu fanów uważało, że relacje między uczestnikami zacieśniły się na tyle, że kwestią czasu jest, kiedy jedna z par zdecyduje się na seks.

Rzeczywiście, upojną noc w sypialni spędzili Adam i Martyna. Para wyraźnie miała się ku sobie, a rozpoczęte pieszczoty dokończyli w łóżku. Choć para dawała do zrozumienia, że do niczego poza pieszczotami nie doszło, widzowie uznali, że pierwszy seks w "Hotel Paradise" miał miejsce.

Hotel Paradise: Adam żałuje nocy spędzonej z Martyną

Adam po wspólnej nocy wydawał się mniej zadowolony niż Martyna. Uczestniczka przyznała koleżankom, że nie spali po osobnych stronach łóżka, on był bardziej powściągliwy.

- Ustaliliśmy z Martyną, że doszło do jakiegoś kontaktu fizycznego i to wszystko. Niech reszta już się domyśla, o co chodziło - opowiadał wymijająco.

Co więcej, Adam otwarcie przyznał, że gdyby mógł cofnąć czas, prawdopodobnie podjąłby inną decyzję.

- To była bardziej potrzeba bliskości z Martyną, niż jakieś tam uczucie. Troszeczkę żałuję, że doszło to tej sytuacji, ale czasu nie cofnę - stwierdził.

Adam wyznał, że jest uczuciowo rozdarty między Martyną a Violą. Takich dylematów zdaje się nie mieć sama Martyna.

- Mam nadzieję, że ta relacja z Adamem będzie trwała jak najdłużej. Mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku, że będziemy się jeszcze lepiej poznawać. Jestem ciekawa, jak to wszystko potoczy się dalej - podsumowała ich relację.

Hotel Paradise
fot. screen: Hotel Paradise / player.pl
Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF