Zamknij

Hotel Paradise: Ata i Artur zwycięzcami drugiej edycji show

19.11.2020 21:37
Hotel Paradise
fot. Materiały prasowe

"Hotel Paradise" dobiegł końca. Do finałowego odcinka zakwalifikowali się Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur. Drugą edycję "Hotel Paradise" ostatecznie wygrali Ata i Artur.

"Hotel Paradise" zakończył się. Druga edycja hitowego show pełna była emocji oraz niespodzianek. Do finału przeszli Sonia Szklankowska i Łukasz Karpiński oraz Ata (Beata Postek) i Artur Sargsyan.

Warto podkreślić, że zanim Artur trafił do pary z Atą, był w duecie z Dominiką. Jednak gdy do programu dołączyła Ata, Artur zmienił zdanie. Dominice powiedział, że między nimi zabrakło nadawania na tych samych falach i postanowił związać się z Atą. Z kolei Ada początkowo tworzyła parę z Ivanem, lecz na jednym z Rajskich Rozdań postanowiła wybrać Artura i to razem z nim dotarła do finału.

Zobacz też: Hotel Paradise: Sonia pokazała nagi biust. "Finałowy tydzień tak mocny, jak ta fota"

Hotel Paradise: Ata i Artur wygrali program

Artur ma 22 lata i na co dzień mieszka w Poznaniu, jednak jego ojczyzną jest Armenia. Z kolei Ata (Beata Postek)  ma 27 lat i mieszka w Warszawie. Razem z bratem prowadzi zakład fryzjerski.

Druga para ma równie bogatą historię w programie, co pierwsza. Decyzją Magdy Łukasz opuścił program na samym początku, by w jednym z późniejszych odcinków wrócić. Natomiast Sonia, która przez większość programu podkreślała gorące uczucie do partnera Magdy - Roberta, zmieniała partnerów i była w parze z m.in. Adrianem oraz Krystianem. Wreszcie zdecydowała, że jej partnerem będzie Łukasz.

Sonia Szklanowska ma 20 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Prowadzi salon kosmetyczny. Z kolei Łukasz Karpiński ma 24 lata i jest trenerem personalnym. Pochodzi z Warszawy.

Droga do nagrody to dwa etapy. Najpierw pary stanęły naprzeciwko siebie, a pozostali uczestnicy wybrali, która z nich najbardziej zasłużyła na wygraną. Program wygrała Ata i Artur.

RadioZEt.pl