Zamknij

Hotel Paradise: Chris Ducki zostanie ojcem. "Nie mogę się doczekać"

28.12.2020 11:49
Chris Ducki Hotel Paradise
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Chris Ducki to jeden z uczestników pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise". Mężczyzna zwyciężył w show wraz ze swoją wybranką, Mariettą. Teraz ma nową partnerkę i przyznaje, że jego rodzina niebawem się powiększy.

Chris i Marietta byli ulubieńcami widzów "Hotelu Paradise". Para podzieliła się w finale nagrodą pieniężną, a po zakończeniu programu i powrocie do Polski ich związek wciąż trwał. Choć fani wierzyli, że relacja uczestników będzie coraz poważniejsza, ostatecznie doszło do rozstania. Chris i Marietta nie ujawnili jednak szczegółów dotyczących tej decyzji. Niedługo później uczestnik "Hotelu Paradise" pokazał w mediach społecznościowych swoją nową partnerkę, Monikę.

- Doświadczyłem ostatnio chwili gdy zastanawiałem się co dostane na święta. Zastanawiałem się, co przyniósł ten rok? Byłem dobry czy zły? Jak go podsumuje? (...) Moim najpiękniejszym prezentem, jaki mogło mi dać życie, jesteś Ty. Monika. Czuję, że wszystko, co się w moim życiu ostatnio wydarzyło, kierowało w Twoją stronę. Tak musiało być. Tak ma być. I tak być będzie. Kocham Cię. Dziękuję Ci za wszystko - opisywał swoje uczucie Chris pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie.

Zobacz także: Hotel Paradise: Marietta i Chris rozstali się. Finaliści programu wydali oświadczenie

Chris Ducki z "Hotelu Paradise" spodziewa się dziecka

Chris dzieli się kulisami związku z Moniką od września 2020 roku. Mężczyzna nie kryje swojej ogromnej miłości do nowej partnerki. Teraz okazuje się, że będzie miał kolejny powód do radości - wkrótce na świecie pojawi się jego pierwsze dziecko.

- Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ! - napisał Chris Ducki pod zdjęciem testu ciążowego.

Fani cieszą się szczęściem zakochanych. W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów i szczerych życzeń. Swoje gratulacje złożyła także była ukochana Chrisa - Marietta. Uczestnicy "Hotelu Paradise" wciąż utrzymują przyjazne stosunki.

- Gratulacje - napisała Marietta.

- Ojejku. Gratulacje dla Was.

- Cudownie! Gratulacje dla przyszłych rodziców!

- Dziecko w domu to największa radość - komentują internauci.

My również gratulujemy.