Zamknij

Hotel Paradise: Dramatyczne sceny w 11. odcinku. Uczestnik miał wypadek?

16.09.2020 14:25
Hotel Paradise
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise" trzyma widzów w niesamowitym napięciu. W zapowiedzi kolejnego odcinka pokazano fragment dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce na wyspie. Czy jeden z uczestników miał wypadek?

"Hotel Paradise" wrócił na antenę TVN7 po krótkiej przerwie. Pierwsza, wiosenna edycja reality show okazała się prawdziwym hitem - nic dziwnego, że program powrócił także w jesiennej ramówce. Mimo przeszkód związanych z pandemią koronawirusa Klaudia El Dursi i uczestnicy zdołali wybrać się na Bali, aby nagrać kolejne odcinki. Widzowie mogą oglądać "Hotel Paradise" od poniedziałku do czwartku w telewizji oraz w internecie w serwisie Player.

Już w środę 16 września wyemitowany zostanie 11. odcinek 2. edycji. Jak się okazuje, ten odcinek będzie pełen emocji - nie zawsze pozytywnych. Po wtorkowym 10. odcinku wyemitowano zapowiedź tego, co wydarzy się wkrótce. Okazuje się, że jeden z uczestników "Hotelu Paradise" prawdopodobnie miał wypadek na basenie.

Zobacz także:  Hotel Paradise: Łukasz został brutalnie napadnięty. Ma dotkliwe obrażenia [FOTO]

Hotel Paradise: Wypadek na basenie w 11. odcinku 2. edycji?

Widzowie w zwiastunie zobaczyli, jak Ivan wyciąga bezwładnego Roberta z wody. Co się wydarzyło?

- Kur…, się utopił! Kur…, no mówiłem, nie pij! - krzyczał w zwiastunie 11. odcinka zdenerwowany Ivan Yevtushenko.

Ta zapowiedź zmroziła widzów. Robert Kapica jest jednym z najbardziej lubianych uczestników. Miłośnicy programu nie mogą się doczekać środowego odcinka, w którym dowiedzą się, co naprawdę wydarzyło się w hotelowym basenie.