Zamknij

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi odbywa kwarantannę pod nadzorem policji

Judyta Wanicka
01.04.2020 14:08
Klaudia El Dursi
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi wróciła z Bali i odbywa kwarantannę w domu. Wobec prowadzącej "Hotel Paradise" zastosowano szczególne środki ochrony. Modelka musi regularnie zdawać raporty o swoim samopoczuciu bydgoskiej policji. 

Klaudia El Dursi niedawno wróciła z Bali, gdzie nagrywała odcinki drugiego sezonu reality show "Hotel Paradise". Modelka przez pewien czas nie mogła wydostać się z wyspy przez rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa. Na szczęście udało jej się przylecieć do Polski, gdzie czekali na nią dwaj synowie i ukochany. Od tamtej pory gwiazda przechodzi kwarantannę pod szczególnym nadzorem.  

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi topless w wannie. Gorącym zdjęciem pożegnała się z Bali [FOTO] 

Klaudia El Dursi odbywa kwarantannę pod nadzorem policji 

Klaudia El Dursi wróciła z Indonezji bez żadnych niepokojących objawów, lecz jak każdy przyjeżdżający z zagranicy, musiała odbyć przymusową kwarantannę. Gospodyni "Hotelu Paradise" przebywa zamknięta w swoim mieszkaniu w Bydgoszczy. Dodatkowo musi regularnie informować funkcjonariuszy o swoim stanie zdrowia. 

To jest kwarantanna pod nadzorem policji. Codziennie odbieram telefon od policji z Bydgoszczy z zapytaniem, jak się czuję, jak się miewam, jak mama się czuje, czy czegoś nam potrzeba. Po czym musimy się udać na balkon, pomachać, wysłać buziaczka - powiedziała w rozmowie z "Party" Klaudia El Dursi. 

Gospodyni "Hotelu Paradise" odniosła się także do zarzutów o złamanie zasad bezpieczeństwa po przylocie do Polski. Gwiazda tłumaczy, że wpadła do kolegi tylko na moment i starała się ograniczyć kontakt do niezbędnego minimum. 

Wylądowaliśmy na lotnisku w Warszawie i po wylądowaniu wsiadłyśmy z mamą do samochodu. Każda osoba, która wraca z zagranicy ma 24 godziny, żeby dotrzeć do domu. Postanowiłyśmy nie robić zakupów, żeby z nikim nie mieć kontaktu. Po drodze wpadłyśmy tylko do kolegi, żeby odebrać pieczywo. Ja nawet z nim nie rozmawiałam, nie witałam się z nim, nie podchodziłam. On na takiej długiej tyczce podał mi ten chleb. Zresztą miałam na sobie maskę - zapewnia modelka. 

Przypomnijmy, że druga edycja "Hotelu Paradise" nie zostanie wyemitowana tej wiosny. Stacja TVN7 zdecydowała się przesunąć premierę ze względu na epidemię koronawirusa. Na razie nie wiadomo, kiedy kolejny sezon trafi na antenę. 

Zagłosuj

Czekasz na drugi sezon "Hotelu Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw