Zamknij

Hotel Paradise: nowy uczestnik bez ogródek o sobie: "Jestem hipokrytą i egoistą"

22.09.2020 16:34
Hotel Paradise
fot. Jan Bielecki/East News

Hotel Paradise wzbudza niemałe emocje wśród widzów. W programie pojawił się nowy uczestnik. Jest to 23-letni Krystian. Mężczyzna, ukrywający sie pod pseudonimem "Dream", mówi o sobie bez ogródek: "Jestem hipokrytą i egoistą".

Hotel Paradise cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Odcinki reality show śledzić można niemal przez cały tydzień a producenci robią wszystko, żeby dostarczyć emocji i widzom, i uczestnikom. A te jak zawsze wzbudza pojawienie się w show nowych uczestników. Tym razem do programu wszedł Krystian. Mężczyzna w krótkiej zapowiedzi przedstawił się jako egoistyczny hipokryta.

Hotel Paradise: nowy uczestnik w programie. Kim jest Krystian?

23-letni Krystian Mikołajczyk pochodzi z Warszawy. We wstępnej zajawce powiedział o sobie: "Jestem hipokrytą, egoistą i jestem atencyjny ale są to wady, które wytyka mi społeczeństwo". Pracuje jako barman i kelner, ale jego pasją jest rap i pisanie tekstów. Od razu po wejściu do programu nieźle w nim namieszał. Na pytanie oto, jakie kobiety lubi, odpowiedział, że szczere, ale "w dzisiejszych czasach większość dziewczyn to zakłamane su*i" - stwierdził. Po krótkich randkach z każdą z dziewczyn ostatecznie wybrał Anię. Ta, choć była mocno związana z Ivanem, wyprawiła go do singlówki. Czy Ivan ma się czego obawiać?

Jak uczestnicy odbierają Krystiana? Wywołuje u nich mieszane uczucia.

"Z gadki - dramat. Ale mógłby rozkochać w sobie Julię i w końcu pozbyć się z programu tego Kamila" - pisze jedna z internautek. "Wydaje się fajny ale zobaczymy co w praniu wyjdzie ale tak powiem jest podobny do Mattiego" - dodaje kolejna. "Następny przygłup,długo tam nie zabawi" - ocenia mocno internauta.

To niejedyne wydarzenia, jakie czekają na uczestników programu w nadchodzących dniach. W hotelu pojawi się bowiem kolejna kobieta. Lada chwila w hotelu wejdzie Hanna Balwierczak - rudowłosa piękność z Zabrza. Jak o sobie mówi, jest narcystyczna, uparta i lubi dominować. "Mam południowy temperament i bucham emocjami" - przekonuje. Ciekawe, jak jej pojawienie się w programie wpłynie na resztę uczestników.

Drugi sezon "Hotelu Paradise" ruszył pod koniec sierpnia 2020. Nowa edycja od początku wzbudza niemałe emocje wśród widzów, a u uczestnicy stale dostarczają wielu atrakcji.

RadioZET.pl/Party/AS