Zamknij

Hotel Paradise: Kto wygrał pierwszą edycję programu? Widzowie oburzeni

Patrycja Chudolińska
17.04.2020 21:06
Hotel Paradise
fot. Instagram/@marietta_paradise_hotel Instagram/@martyna.hotelparadise

Pierwsza edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. Wiemy już, kto wygrał show emitowane na TVN7. W finale zmierzyły się dwie pary: Martyna i Blondino oraz Marietta i Chris.

Finał pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise" został wyemitowany w piątek 17 kwietnia 2020. Nowe show TVN7 od początku wzbudzało wiele kontrowersji. Choć części widzów nie przypadł do gustu nietypowy format, znaleźli się i tacy, którzy od początku do końca obserwowali zmagania swoich ulubionych uczestników. Tuż przed finałem z programem pożegnali się Viola i Adam. Głosami uczestników zdecydowano, że o główną nagrodę powalczą Martyna i Blondino oraz Marietta i Chris.

Finał Hotel Paradise: Kto wygrał program?

Uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy wcześniej odpadli, musieli zadecydować, którą parę popierają w finale. Rywalizacja do końca była zacięta. Na zwycięską parę czekała nagroda główna - 100 tys. złotych. W trakcie trwania programu nawiązało się wiele przyjaźni, ale także pojawiły się różne spory. To właśnie prywatne relacje zadecydowały o tym, na którą parę głosowali kolejni uczestnicy. Jedna z uczestniczek, Ola, wspomniała o swoim konflikcie z Mariettą.

- Ty z Mariettą bardzo się zaprzyjaźniłyście. Niestety po twoim powrocie coś między wami się popsuło. Czyja to była wina? - pytała Klaudia El Dursi.

- Moim zdaniem była to wina Marietty. Niestety nie naprawiła ona w porę naszej relacji i myślę, że ta końcówka była już wymuszona - podsumowała Ola.

Na Martynę i Blondino zagłosowali: Szymon, Ola oraz Łukasz. Marietta i Chris otrzymali głosy od Violi, Adama, Matta, Marty, Ani, Maćka i Sandry. Ostatecznie pierwszą edycję "Hotelu Paradise" wygrali Chris i Marietta. Finaliści musieli zadecydować, czy dzielą się zyskami po 50 tys. złotych, czy jedna osoba nie stawia na miłość i "bierze wszystko". Choć napięcie było mocno odczuwalne, para postawiła na miłość i równo podzieliła się nagrodą.

Nie wszystkim spodobał się jednak ostateczny werdykt. Widzowie w znacznej większości kibicowali Martynie i Blondino. Internauci podzielili się swoją opinią na profilu stacji.

- Jestem na nie! Co tu się odje... Ja się pytam!

- Fajnie, ale brakowało niektórych uczestników, jak Lexi i Łukasza. A gdyby ich głosy były na Latino?

- Rozczarowana. Spodziewałam się innego zakończenia...

- Wolałabym, żeby wygrała Martyna. Wszyscy się zaprzyjaźnili i dlatego Marietta wygrała, więc to nie było zaskakujące.

- Gdyby głosowali widzowie to zupełnie nie taki wynik by miał miejsce. Poza tym, co to ma być? Brakuje kilku uczestników!!! - komentują oburzeni widzowie.

A wy co myślicie o odcinku finałowym?

RadioZET.pl/PCh