Zamknij

Hotel Paradise: Lexi oszpeciła się operacjami plastycznymi? Tak wyglądała w wersji naturalnej [FOTO]

Judyta Wanicka
25.02.2020 22:14
Lexi z Hotel Paradise
fot. Instagram:@lexi.alexi

Aleksandra "Lexi" Domańska z "Hotel Paradise" przeszła liczne operacje plastyczne i zabiegi upiększające. Dzisiaj 23-letnia modelka jest posiadaczką wydatnych ust, wielkiego biustu i rozległych tatuaży. A jak wyglądała, zanim poddała się metamorfozie? Stare zdjęcia Lexi zaskakują! 

Hotel Paradise: Lexi na starych zdjęciach. Jak wyglądała przed operacjami? 

Aleksandra "Lexi" Domańska jest jedną z uczestniczek reality show "Hotel Paradise" emitowanego od 24 lutego na antenie TVN7. Modelka zwraca uwagę zoperowanym nosem, powiększonymi ustami oraz sztucznym biustem. Jest również fanką sztucznych rzęs i tatuaży, których ma już 24. 

Hotel Paradise: Widzowie krytykują uczestników. "Wytatuowane bezmózgi, silikony"

Mimo 23 lat Lexi ma już za sobą liczne zabiegi poprawiające wygląd. Co konkretnie sobie skorygowała, widać raczej gołym okiem. Zmiany jeszcze lepiej uwidaczniają stare zdjęcia Lexi sprzed metamorfozy. Dziewczyna była naturalną pięknością i wcale nie potrzebowała ingerencji chirurga, by wyglądać atrakcyjnie. Mimo to kilka lat temu zdecydowała się na modny look Barbie. Czy wyszło jej to na dobre? 

Gwiazda "Hotel Paradise" miała nie tylko szerszy nos, ale także wyraźnie mniejsze usta i policzki. Inaczej wyglądały również zęby - z diastemą i nie tak białe jak obecnie. Z taką urodą Oli udało się zaistnieć w modelingu. Po operacjach i wytatuowaniu ciała nie mogła dłużej pokazywać się na wybiegu. Dzisiaj dorabia jako fotomodelka w rozbieranych sesjach. 

Aleksandra "Lexi" Domańska - kim jest uczestniczka "Hotel Paradise"?

Lexie ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Pracuje jako office managerem w dwóch firmach. Organizuje imprezy z muzyką elektroniczną. Robi także karierę w modelingu. 

Jej hobby to jazda konna i ezoteryka. Potrafi wróżyć z kart tarota. Udziela się charytatywnie w fundacjach dla zwierząt. Konkretna, zdecydowana i konsekwentna w działaniu - czytamy o niej na stronie programu. Singielką jest od półtora roku. Jak sama mówi, z wyboru, gdyż nie znosi ograniczeń. Zakochuje się średnio dwa razy w miesiącu i równie szybko się odkochuje. Jej ideał partnera? Brodaty lub łysy, umięśniony i wysoki, zabawny, luźny i z dystansem, bez oczekiwań. W związku szuka miłych chwil i szacunku. A co powoduje, że mężczyzna jest skreślony? Prostactwo, braku kultury i  wrażliwości na zwierzęta - zdradza o sobie Lexi. 

Zagłosuj

Podoba ci się "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw