Zamknij

Hotel Paradise: Lexi pokazała nagi biust. Internauci są zażenowani: "Nie wstyd ci?" [FOTO]

Judyta Wanicka
28.04.2020 14:02
Lexi z Hotel Paradise
fot. Instagram:@lexi.alexi

Aleksandra "Lexi" Domańska z programu "Hotel Paradise" pokazała się topless na Instagramie. Widok nagiego biustu zniesmaczył część fanów. "Ciężko będzie ci spotkać wartościowego faceta" - piszą w komentarzach. 

Aleksandra "Lexi" Domańska była jedną z uczestniczek pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise". W programie romansowała z Chrisem, ale dość szybko została wymieniona na Mariettę i opuściła show. Od tamtej pory 23-letnią modelkę można śledzić już tylko w mediach społecznościowych. Gwiazdka dba jednak, by o niej nie zapomniano. Kilka dni temu pokazała się fanom bez stanika.  

Hotel Paradise: Lexi i Łukasz nie dostali zaproszenia na finał? Jest komentarz

Hotel Paradise: Lexi Domańska topless na Instagramie

Lexi nie ma oporów, by udostępniać nagie zdjęcia na publicznym profilu. W jej bogatym portfolio można znaleźć niejedna pikantną sesję, w której odważnie prezentuje swoje wdzięki. Po finale "Hotelu Paradise" Domańska ponownie uraczyła fanów widokiem swojego sztucznego biustu. Tradycyjnie już piersi nie okrywało nic poza gwiazdkami na sutkach. 

Roznegliżowana fotka Oli podzieliła jej obserwatorów. Jedni doceniali jej piękno fizyczne i gratulowali odwagi w wyrażaniu siebie. Inni z niesmakiem ocenili sposób, w jakim młoda celebrytka próbuje zaistnieć na Instagramie. 

Nie wstyd ci, że pokazujesz tak siebie? 

Owszem ciało ładne. Ale taka fotka to chyba dla ukochanego? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ilu obleśnych facetów spuści się na to zdjęcie? Naprawdę tego chcesz? A prawdziwy wartościowy facet nie chciałby, aby jego dziewczynę oglądali inni, gdy spotkasz tego jedynego, to może Cię rzucić przez takie zdjęcia. Ciężko będzie Ci spotkać wartościowego faceta. Większość chce tylko bzykać wyuzdane laski. 

To jest niestety zmora tych czasów, dziewczyny myślą, że jak pokażą rozebrane swoje cudowne ciała, to będą pożądane przez innych facetów.

Trochę krzywo te cycki ci zrobili, nie ma się czym chwalić.

Lexi starała się grzecznie odpowiadać na krytyczne komentarze. Oświadczyła zatroskanym internautom, że jest dumna ze swojego ciała i wbrew pozorom nie szuka mężczyzny. 

Ja się nie przejmuję innymi, a mój facet nie narzeka. Pozdrawiam! - odpisała gwiazdka "Hotelu Paradise". 

Zagłosuj

Co myślisz o wstawianiu nagich zdjęć w mediach społecznościowych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw