Zamknij

Hotel Paradise: Lexi rozczarowana randką z Łukaszem: "Nie kleiła nam się rozmowa"

Sylwia Wamej
26.02.2020 21:31
"Lexi" Ola Domańska
fot. Instagram.com/ lexi.alex

"Lexi" czy Ola Domańska z "Hotel Paradise" w najnowszym odcinku wybrała się na randkę z Łukaszem. Niestety, romantyczna kolacja i latynoski popis taneczny Łukasza nie pomógł w oczarowaniu pięknej blondynki. Lexi z rozbrajającą szczerością powiedziała, że randka z Łukaszem nie była jej wymarzoną. 

"Lexi" rozczarowana randką z Łukaszem

"Lexi", czyli Aleksandra Domańska w najnowszym odcinku "Hotel Paradise" jednego dnia wybrała się aż na dwie randki: z Szymonem, a następnie z Łukaszem. Spotkanie z Szymonem wprawiło Lexi w dobry nastrój, jednak randka z Łukaszem zdecydowanie nie należała do udanych. Nie pomogła romantyczna kolacja przy świecach, ani latynoska muzyka, której Łukasz jest fanem.

"Lexi" zdecydowanie nie poczuła latynoskiego klimatu. Gdy Łukasz zaprosił ją do tańca, uczestniczka "Hotel Paradise" odmówiła. Łukasz nie czekając, aż partnerka namyśli się i odda się zmysłowym krokom, sam zaczął popisywać się tanecznymi umiejętnościami.

Na "Lexi" nie zrobiło to jednak żadnego wrażenia. W krótkim wideo opublikowanym na Instagramie 23-latka przyznała, że nie jest fanką tego typu rozrywek na randce. "Muzyka potrafi łączyć ludzi, ale potrafi też podzielić. Nas podzieliła" - wyznała Ola. "Lexi" dodała też, że nie kleiła im się rozmowa.

"Miałam wrażenie, jakbym była producentem, a on starał się o rolę. Niestety ja tego nie kupuję. Ja mu tej roli ani w życiu, ani w pokoju niestety nie dam. Nie będzie z tego dzieci - skomentowała cierpko. Jakbym była w programie tanecznym, a nie miłosnym… On po coś innego tutaj przyszedł. Na dożynkach by się świetnie sprawdził" - mówiła Lexi w najnowszym odcinku.

"Lexi" wybrała partnera. Został nim Szymon

Łukaszowi wydawało się, że zarazi latynoskim klimatem pozostałych uczestników, dlatego zaprosił do hotelu zespół, który na żywo grał gorącą muzykę. Niestety, Łukasz po raz kolejny tańczył sam, po czym męska część bohaterów "Hotel Paradise" stwierdziła, że ich kolega pajacuje i popisuje się.

Ostatecznie "Lexi" wybrała Szymona, z którym ma wspólną pasję - modeling.

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW