Zamknij

Hotel Paradise: Łukasz został brutalnie napadnięty. Ma dotkliwe obrażenia [FOTO]

14.09.2020 18:35
Łukasz z "hotel Paradise"
fot. Instagram:@hotelparadise.tvn7

Łukasz Karpiński z "Hotel Paradise" padł ofiara brutalnego ataku. Były uczestnik randkowego reality show ma rozciętą głowę i złamaną rękę. Pokazał drastyczne zdjęcia zna Instastory. 

Łukasz Karpiński doznał dotkliwych obrażeń głowy i ręki. Były uczestnik randkowego reality show "Hotel Paradise" poinformował, że w miniony weekend został brutalnie napadnięty. Napastnik uderzył go butelka w głowę, w wyniku czego Łukasz upadł i złamał rękę. Uczestnik trafił do szpitala na obserwację, po czym o wszystkim poinformował na Instastory i pokazał mrożące krew w żyłach zdjęcia. 

24-letni Łukasz na co dzień mieszka w Warszawie i pracuje jako trener personalny, dietetyk oraz agent nieruchomości. Przystojny blondyn niejednokrotnie usiłował zaistnieć w różnych programach telewizyjnych, aż w końcu postanowił wziąć udział w drugiej edycji "Hotelu Paradise" w TVN7. Niestety 24-latek okazał się bad boyem, który dość obcesowo poczynał sobie z podrywanymi uczestniczkami. Wkrótce za swoje zachowanie musiał opuścić program. Obecnie Łukasza można podglądać na Instagramie, gdzie chętnie publikuje zdjęcia i dzieli się relacjami z prywatnego życia. 

Hotel Paradise 2: Widzowie oburzeni zachowaniem Łukasza. "Klaun programu"

Hotel Paradise: Łukasz trafił do szpitala po brutalnym ataku

Były gwiazdor "Hotelu Paradise" zamieścił na Instastory niepokojące zdjęcia. Okazuje się, że w weekend Łukasz został zaatakowany i uderzony butelką w tył głowy. Jakby tego było mało, upadł na ziemię i nabawił się paskudnego złamania ręki. 

Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem. Będę potrzebować od trzech do sześciu miesięcy przerwy - poinformował były Karpiński.

Zatroskani obserwatorzy zaczęli dopytywać, co się dokładnie stało. Wówczas Łukasz przybliżył szczegóły zdarzenia i pokazał zdjęcia obrażeń. 

Działasz w dobrej wierze… Dostajesz z zaskoczenia butlą i wybijasz łokieć w trakcie zamroczenia i upadku. Zachowanie w moją stronę jest definicją frajerstwa. Zapamiętajcie sobie to na moim przypadku. Dziękuję za miłe wiadomości prywatne i do zobaczenia - napisał. - Tylko frajerzy uderzają z całej siły w tył głowy litrową butelką… A ręka to totalny przypadek, zaraz po upadku. Game over  - dodał, pokazując zdjęcia obrażeń. 

Zdjęcia okaleczonego Łukasza przyprawiają o ciarki. Życzymy mu prędkiego powrotu do zdrowia!

lukas 2
fot. Instastory:@lukaskarpinski
wee
fot. Instastory:@lukaskarpinski
asd
fot. Instastory:@lukaskarpinski
karpo
fot. Instastory:@lukaskarpinski

Posłuchaj podcastu