Zamknij

Hotel Paradise: koniec związku Maćka i Sandry. "Sandra jest żmiją"

Maciej Friedrich
20.03.2020 12:07
Hotel Paradise: koniec związku Maćka i Sandry. "Sandra jest żmiją"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

W "Hotelu Paradise" nie brakuje emocji. Między uczestnikami pojawiają się gorące emocje, za nami także pierwsza wspólna noc przed kamerami. Niestety, próby czasu nie przetrwała relacja Maćka i Sandry. Para pokłóciła się, a Maciek nie szczędził gorzkich słów.

"Hotel Paradise" wzbudza ogromne kontrowersje, co nie przeszkadza programowi cieszyć się dużą popularnością widzów. Reality show jest krytykowane za epatowanie pustego podejścia do związków, dostało się także uczestnikom show. Tymczasem fani programu emocjonują się wydarzeniami w tytułowym hotelu i z pewnością nie mogą narzekać na nudę.

W programie nie brakuje emocji, widzowie są pewni, że pierwsza para uprawiała seks przed kamerami. Po wspólnej nocy Martyna skreśliła Adama, ale to nie jedyna para, która przeżywa kryzys. Wydaje się, że związek Maćka i Sandry to także przeszłość.

Hotel Paradise: Maciek chce usunąć Sandrę z programu?

Maciek i Sandra stworzyli parę, która zdaniem wielu widzów doskonale się uzupełniała i miała szansę na stworzenie związku. Niestety, wszystko przekreśliła sytuacja,  w której Maciek nie zdecydował się wstawić za partnerką. Co więcej, gdy miała do niego pretensję, bardzo surowo ją ocenił.

- Sandra jest żmiją. Jest osobą żmijowatą, kiedy nadepniesz jej na odcisk, ona po prostu wbije w ciebie jad. Nie wierzyłem, że taka jest - ostro podsumował.

Sandra nie ma wątpliwości, że to jej koniec przygody z "Hotelem Paradise". Zdaniem uczestniczki Maciek wybierze Martę.

- Ja jadę do domu. On wybierze tą… [...] Tak zaje*iście się dogadywaliśmy. Nie mieliśmy praktycznie ani jednej kłótni, a on wybiera laskę, z którą spędził chwilę. To jest po prostu słabe. Nawet z punktu widzenia przyjacielskiego i tak dalej. On do mnie mówi, że chce, żebym ja była w programie i Marta. Ja mówię: Maciek, ale ja myślę o sobie. Więc co mi z Marty? Spędziłeś z nią chwilę i taki zwrot akcji?. To jest tak fałszywe - oceniła.

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF