Zamknij

Hotel Paradise: Marietta i Chris planują ślub? Mają oryginalny pomysł

Maciej Friedrich
21.04.2020 10:15
Hotel Paradise: Marietta i Chris planują ślub? Mają oryginalny pomysł
fot. Instagram:@chris.hotelparadise.official

Marietta i Chris zwyciężyli w finale "Hotelu Paradise", jednak poza wielkimi pieniędzmi mogą cieszyć się także z udanego związku. W wywiadzie Marietta zdradziła poważne plany dotyczące związku. Wspomniała między innymi o ślubie.

Finał "Hotelu Paradise" za nami, możliwe także, że nie zobaczymy drugiej edycji programu. Ze zwycięstwa mogą cieszyć się Marietta i Chris, choć wynik finału oburzył wielu widzów. Nie zmienia to faktu, że zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych na realizację swoich marzeń. Jeszcze przed zakończeniem show było wiadomo, że Marietta i Chris nadal są razem i najwyraźniej planują wspólną przyszłość.

Zakochani postanowili zamieszkać razem, to jednak jedynie wstęp do poważniejszych planów. Marietta w rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedziała o tym, jak wyobraża sobie przyszłość u boku Chrisa.

Hotel Paradise: Marietta i Chris planują ślub?

Marietta i Chris prawdopodobnie jako jedyni pozostali w związku po zakończeniu "Hotelu Paradise". W wywiadzie zdradziła, że ukochani myślą o związku bardzo poważnie i rozmawiali już nawet o ślubie.

- Jakieś tam rozmowy są. Ale nie chcę się tak bardzo nastawiać, zobaczymy, jak to się wszystko potoczy. Jeżeli będziemy razem cały czas i uda nam się, to na pewno będę chciała wziąć ten ślub, bo tak powinno być - stwierdziła.

Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" zdradziła także, że planują z Chrisem zrobić sobie wspólne tatuaże, które będą symbolizować ich uczucie.

- Chcemy sobie na pewno zrobić wspólny tatuaż. Nie chciałabym zdradzać, co to ma być, bo to jest dość śmieszne i łączy się ze śmieszną historią. Jeżeli zrobimy, to na pewno się o tym dowiecie - zapowiedziała.

Marietta przyznała także, że dla ukochanego byłaby w stanie wyjechać z Polski i zamieszkać na stałe w Wielkiej Brytanii.

- Ja kocham Polskę. Kocham Warszawę, mam tutaj całą rodzinę, wszystkich przyjaciół, więc na pewno nie byłoby to łatwe. Ale jeśli Chris nie odnalazłby się tutaj i bardzo by się źle czuł, no to myślę, że przeprowadziłabym się do Anglii. Musiałabym się nauczyć angielskiego, bo nie jest to moja mocna strona. Na pewno moim marzeniem jest to, aby wyjść za mąż - zdradziła.

Czyżby niedługo czekał nas "rajski ślub"?

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF