Zamknij

Hotel Paradise: Marietta i Chris po programie nadal są parą? "Pozytywny ciąg dalszy" [FOTO]

Maciej Friedrich
09.04.2020 17:01
Hotel Paradise: Marietta i Chris po programie nadal są parą? "Pozytywny ciąg dalszy" [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Choć regulamin "Hotelu Paradise" zabrania uczestnikom informowania przed finałem, czy są parą, fani Marietty i Chrisa nie mają wątpliwości, że ich związek przetrwał. Świadczyć o tym mają między innymi wspólne zdjęcia opublikowane w sieci

"Hotel Paradise" wielkimi krokami zbliża się do finału. Kontrowersyjne randkowe show zyskało zarówno przeciwników, jak i oddanych fanów, którzy kibicują swoim faworytom. Jedną z najpopularniejszych par stworzyli Marietta i Chris, przez wielu widzów typowani na faworytów do zwycięstwa w finale.

Związek bohaterów, jak w przypadku wielu par, był bardzo burzliwy. Wydawać się mogło, że po tym jak Marietta zdecydowała się zakończyć relację, nie dojdą do porozumienia. Ostatecznie jednak znaleźli wspólny język, a nawet wyznali sobie miłość przy...zupkach chińskich.

Hotel Paradise: Marietta i Chris są parą poza programem? Fani nie mają wątpliwości

Uczestnicy "Hotelu Paradise" przed emisją odcinka finałowego nie mogą zdradzać, czy po programie nadal są razem. Jednak dociekliwi fani bacznie śledzący media społecznościowe swoich faworytów nie mają wątpliwości, że Marietta i Chris pozostali parą po opuszczeniu rajskiego hotelu.

Rzeczywiście, na profilu Marietty na Instagramie bez problemów odnaleźć można wspólne zdjęcia z Chrisem. On sam z kolei ogłosił, że chce pracować jako trener personalny nie tylko w Londynie, ale także w Polsce. Fani podejrzewają, że robi to, by być bliżej ukochanej. O tym, że fani są pewni uczucia między uczestnikami, świadczą komentarze, jakie pojawiają się pod ich zdjęciami.

- Przecież to na kilometr widać, że jesteście dla siebie stworzeni i za 2 tygodnie się dowiemy, że jesteście nadal ze sobą.

- Mam nadzieję, że wygraliście! Tylko wtedy zostanie pokazany fakt, że nie liczą się pakty i układy, tylko uczucia!

- Najlepsi! Obyście po wygranym finale zdradzili nam pozytywny ciąg dalszy - czytamy.

Też myślicie, że Marietta i Chris odnaleźli miłość?

Zagłosuj

Myślisz, że Marietta i Chris są parą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF