Zamknij

Hotel Paradise: kolejne rozstanie w programie. Nowy uczestnik skłócił parę?

Maciej Friedrich
26.03.2020 09:57
Hotel Paradise: kolejne rozstanie w programie. Nowy uczestnik skłócił parę?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

W "Hotelu Paradise" ponownie zawrzało. Marietta i Chris pokłócili się, nie obyło się bez oskarżeń i bardzo mocnych słów. Ostatecznie uczestniczka postanowiła zakończyć relację. Czym podpadł jej parter?

"Hotel Paradise" to nowy randkowy program emitowany na antenie TVN7. Show wzbudzało od początku wiele kontrowersji, a uczestnicy przez internautów nazywani byli osobami pustymi i prostymi. Nie zmienia to faktu, że sercowe perypetie mieszkańców tytułowego hotelu cieszą się zainteresowaniem i wzbudzają w widzach wiele emocji.

Uczestników zaczynają ponosić emocje, a część dotąd zgodnych par popada w konflikty. Rozpadł się związek Maćka i Sandry, a uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Ich śladem poszli Marietta i Chris. Wydaje się jednak, że na zakończenie ich związku wpływ mieli nowy uczestnik o pseudonimie Blondino oraz Łukasz.

Hotel Paradise: Marietta zerwała z Chrisem. Kłótnia uczestników

Marietta oskarżyła Blondino o to, że chce skłócić ją z Chrisem, ten jednak zarzekał się "na śmierć mamy", że nic takiego nie miało miejsca. Tymczasem z Chrisem porozmawiał Łukasz.

- Usłyszałem, że jestem w typie Marietty. Była też inicjatywa, żebym spotkał się z nią w barze w Warszawie - poinformował.

Chris nie ukrywał wzburzenia i zapytał Mariettę, czy może jej zaufać. Przyznał, że słyszał o planowanym spotkaniu w Warszawie.

- Powiedz mi, czy ty jesteś ze mną szczera? Fakt numer jeden, rozmawialiście o mnie. Powiedziałaś, że gadaliście o księgowości (...) Powiedziałaś, że jest w twoim typie, a ty mówisz, że nie. (...) Chciałaś go zaprosić do baru w Warszawie - dopytywał Chris.

Wyprowadzona z równowagi Marietta naskoczyła na partnera i w ostrych słowach poinformowała go, że ma dosyć ich relacji.

- Wiesz, co ci radzę w tym momencie. Stwórz sobie relację z Łukaszem, ze wszystkimi chłopakami, umawiaj się ze wszystkimi do baru. Ja już mam dosyć ciebie i ciągłego, ku*wa, problemu z twojej strony. Koniec, ku*wa, tego, to już jest koniec, mam to w du*ie, mam już dość tego człowieka. Na tym kończę tę relację i nie będę tego żałować - stwierdziła kategorycznie.

Myślicie, że Chris podejmie walkę o uczucie Marietty?

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF