Zamknij

Hotel Paradise: Martyna Kondratowicz miała sesję w "Playboyu". Nagi dekolt robi wrażenie [FOTO]

Judyta Wanicka
04.03.2020 16:13
Martyna Kondratowicz
fot. Instagram:@hotelparadise.tvn7

Martyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" ma za sobą sesję w "Playboyu". Nowa uczestniczka randkowego show pozowała we frywolnym przebraniu Królewny Śnieżki. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Hotel Paradise: Martyna Kondratowicz na okładce "Playboya"

Martyna Kondratowicz to nowa uczestniczka reality show "Hotel Paradise". Atrakcyjna blondynka o bujnych kształtach dołączyła do programu kilka dni temu i z miejsca wzbudziła zainteresowanie męskiej części uczestników. Jej pierwszym zadaniem było zabranie na randkę wybranego uczestnika. Martyna postawiła na Maćka, który nie ukrywał, że dziewczyna jest w jego typie.

Jak obecność seksownej Martyny wpłynie na nastroje panujące na rajskiej wyspie - tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach. Tymczasem wychodzą na jaw kolejne szczegóły z życia nowej uczestniczki. Przeglądając Instagram Martyny, można natknąć się na jej zdjęcie okładki "Playboya". Martyna zdobiła numer z grudnia 2018 roku. Pozowała wówczas w przebraniu Królewny Śnieżki i frywolnie odsłoniła dekolt. Jak sama podkreśla, pojawienie się w "Playboyu" było dla niej spełnieniem marzeń.

To dla mnie bardzo szczególny dzień, w którym spełniło się jedno z moich marzeń - napisała na Instagramie. Jestem bardzo dumna, że mogłam znaleźć się w gronie takich kobiet jak Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Warnke czy Martyna Wojciechowska. Nie ukrywam, że jest to okładka, która symbolizuje moją ciężką pracę, jaką włożyłam w realizację swoich celów przez ostatnie dwa lata. Ale tak naprawdę jest to dopiero początek... Pamiętajcie, że marzenia się spełniają, a wszystko można osiągnąć determinacją i pozytywnym nastawieniem - stwierdziła.

Hotel Paradise: kim jest Martyna Kondratowicz?

Martyna Kondratowicz ma 24 lata i spore doświadczenie w show-biznesie. Jest blogerką modową, dziennikarką i reporterką, którą do tej pory można było podziwiać w stacji Eska TV. Co ciekawe, Martyna jest z wykształcenia elektroradiologiem. Jednak wyuczony zawód nie dawał jej takiej satysfakcji jak modeling, w którym z powodzeniem realizuje się od kilku lat. Nowa gwiazda "Hotelu Paradise" pasjonuje się podróżami i sztuką. W szczęśliwym związku wytrwała 4 lata. W programie będzie próbowała znaleźć swój ideał mężczyzny.

Jej uwagę na pierwszy rzut oka przykuwają wysocy i dobrze zbudowani panowie. Co najbardziej pociąga ją w mężczyznach? Inteligencja, poczucie humoru - czytamy o niej na oficjalnej stronie programu "Hotel Paradise".

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw