Zamknij

Hotel Paradise: Nowy uczestnik Darek ma doświadczenie w telewizji. Był uczestnikiem "Top Model"

25.08.2021 16:55
Darek Hotel Paradise
fot. Instagram/@hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise" przedstawił uczestników kolejnej, czwartej edycji. Wśród nich jest Dariusz Tkaczyk - 30-letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna jest dobrze znany widzom TVN.

"Hotel Paradise" doczekał się kolejnej, czwartej już edycji. Niedawno poznaliśmy pierwszych uczestników najnowszego sezonu programu TVN 7. Wśród nich szczególną uwagę internautów przykuł Dariusz Tkaczyk. 30-latek mieszka we Wrocławiu, pracuje jako barman oraz model. Walczył także w konkursie Mister Polski 2019, gdzie zajął wysokie miejsce.

- Atrakcyjny, opanowany, raczej nie okazuje swoich emocji. Nie interesują go długodystansowe relacje. Szybko się nudzi i woli krótkie romanse. Uważa, że jeszcze nie jest gotowy na poważny związek. I choć nie wierzy w miłość do końca życia, to nie ukrywa, że jeśli znalazłby tę właściwą kobietę, to chciałby założyć z nią rodzinę - można przeczytać o Darku w opisie produkcji czwartej edycji "Hotelu Paradise"

Hotel Paradise: Nowi uczestnicy przedstawieni. Widzowie znają Darka z "Top Model"

Część internautów porównuje Darka do jednego z uczestników poprzedniej edycji show - Sebastiana. Ich zdaniem mężczyźni mają "ten sam typ urody". Poza tym widzowie mogą go kojarzyć także z innego programu na TVN. Chodzi o "Top Model", w którym Darek brał udział w 2018 roku. Udało mu się przejść casting i jako uczestnik zawalczyć na bootcampie. Niestety, na tym skończyła się jego przygoda  z programem.

Myślicie, że w "Hotelu Paradise" zyska większą popularność?