Zamknij

Hotel Paradise: Sylwia Madeńska z "Love Island" krytykuje program. "Nużące jest to"

Maciej Friedrich
10.03.2020 11:57
Hotel Paradise: Sylwia Madeńska z "Love Island" krytykuje program. "Nużące jest to"
fot. Instagram:@sylwia_madenska_official

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zwyciężyli w finale "Love Island". Tancerka w wywiadzie wypowiedziała się na temat nowego show "Hotel Paradise", często porównywanego do "Love Island". Nie ma najlepszego zdania na temat programu.

"Hotel Paradise" to nowe randkowe reality show, które możemy oglądać na antenie TVN7. Choć program i jego uczestnicy często są krytykowani przez widzów, to jednak miłosne perypetie mieszkańców tytułowego hotelu cieszą się dużym zainteresowaniem. Wiele osób porównuje nowy format stacji z "Love Island" i rzeczywiście, trudno uniknąć porównań do telewizyjnego poprzednika.

W finale "Love Island" tryumfowali Sylwia Madeńska i Mikołaja Jędruszczak, których obecnie możemy podziwiać na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W rozmowie z PAP Life tancerka skomentowała swoje odczucia po obejrzeniu "Hotelu Paradise". Produkcja TVN7 delikatnie mówiąc, nie przypadła jej do gustu.

 Hotel Paradise: Martyna Kondratowicz miała sesję w "Playboyu". Nagi dekolt robi wrażenie [FOTO]

Hotel Paradise: Sylwia Madeńska o programie. Zwyciężczyni "Love Island" krytykuje

Opisując swoje odczucia po obejrzeniu "Hotelu Paradise" Sylwia Madeńska nie szczędziła gorzkich słów. Jej zdaniem relacje między uczestnikami są o wiele płytsze niż w "Love Island".

- Trochę nużące jest to, że ten program polega wyłącznie na tym, że trzeba kombinować, wchodzić w układy, byle przetrwać. Nie zauważyliśmy jeszcze żadnej rozmowy między kobietą a mężczyzną, o tym, jak się czują, co u nich słychać. Te pary w ogóle się nie poznają. Cały czas jest to gra. Tak więc "Hotel Paradise" nie przypadł nam do gustu - oceniła.

Madeńskiej nie podoba się także sposób, w jaki zmontowany jest "Hotel Paradise".

- Ten program jest robiony trochę hurtowo, na siłę, na szybko. Spodziewałam się więcej po montażu. Słyszałam, że jest już nagrywany drugi sezon, potem ma być nagrywany trzeci - komentuje zwyciężczyni "Love Island".

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/onet.pl/MF