Zamknij

Religijny uczestnik "Top Model" wystąpi w kontrowersyjnym "Hotel Paradise"

Judyta Wanicka
24.02.2020 17:00
Top Model
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Szymon Reich z 7. edycji "Top Model" weźmie udział w nowym reality show "Hotel Paradise". Uczestnik nie kryje się ze swoją wiarą w Boga i stara się żyć w zgodzie z nauką chrześcijańską. Jak poradzi sobie w domu pełnym pokus?

Szymon Reich wziął udział w 7. edycji "Top Model" razem z ze swoja siostrą Sophie. Jury natychmiast zwróciło uwagę na umięśnionego 21-latka o egzotycznej urodzie i zaprosiło go do programu. Siostrze również udało się przejść dalej. Mimo początkowych sukcesów rodzeństwo pożegnało się z show w dziesiątym odcinku. Okazuje się, że to nie koniec telewizyjnej przygody Szymona. Reich będzie szukał dziewczyny w nowym reality show TVN7 "Hotel Paradise".

Szymon Reich z "Top Model" w "Hotel Paradise"

Decyzja Szymona Reicha o wzięciu udziału w "Hotel Paradise" wydaje się zaskakująca. Jeszcze w "Top Model" uczestnik deklarował, że jest osobą głęboko wierzącą. W życiu stara się postępować zgodnie z naukami Chrystusa. Założył nawet kanał na YouTube poświęcony tematyce duchowej i nagrał z siostrą chrześcijańską piosenkę "Stronger".

Hotel Paradise: pierwsi uczestnicy ujawnieni. Od samego patrzenia robi się gorąco [FOTO]

Tym bardziej ciekawi fakt, jak religijny Szymon Reich zamierza odnaleźć się w show znanym z rozpusty, intryg i cielesnych pokus. Przypomnimy, że w programie "Paradise Hotel" single i singielki łączą się w pary i robią wszystko, by uniknąć eliminacji. Muszą przy tym wykazać się przebiegłością i nie zawsze grać fair. Uczestnicy paradują w skąpych strojach, uwodzą się nawzajem i baraszkują w sypialni.

Jak na Bali poradzi sobie były uczestnik "Top Model"? O tym przekonamy się już 24 lutego w TVN7.

Zagłosuj

Będziesz oglądał/oglądała pierwszą polską edycję "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw