Zamknij

Hotel Paradise: pierwsza awantura w programie. "Dla mnie nie istniejesz!"

Maciej Friedrich
03.03.2020 11:24
Hotel Paradise: pierwsza awantura w programie. "Dla mnie nie istniejesz!"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

W "Hotelu Paradise" rozgorzała zacięta walka. Uczestnicy i uczestniczki coraz częściej kalkulują, w jaki sposób utorować sobie drogę do zwycięstwa. Kwestią czasu było, kiedy w programie pojawi się pierwszy konflikt. Między Mariettą a Lexi doszło do awantury.

"Hotel Paradise" zgodnie z oczekiwaniami wielu osób okazał się programem budzącym niemałe kontrowersje. Nic w tym dziwnego, większość uczestników w programie szuka nie tylko miłości, ale też walczy o zwycięstwo i główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Niemal od początku mieszkańcy położonego na Bali hotelu oceniali swoje szanse i nie zawsze dobierali partnerów jedynie na podstawie tego, co podpowiedziało im serce. Kwestią czasu było pojawienie się konfliktów. Wiele wskazuje na to, że Marietta i Lexi nie zostaną przyjaciółkami.

 Hotel Paradise: Lexi oszpeciła się operacjami plastycznymi? Tak wyglądała w wersji naturalnej [FOTO]

Hotel Paradise: konflikt w programie. Marietta chce usunąć Lexi?

Martyna Kondratowicz jest nową uczestniczką, która dołączyła do ekipy "Hotelu Paradise". Lexi postanowiła dotrzymać jej towarzystwa i namówić do zainteresowania się Łukaszem.

- Myślę, że Lexi będzie konspirować i rozmawiać z Martyną, żeby wybrała Łukasza - podejrzewał Adam.

Podejrzenia okazały się słuszne, Lexi, Sandra i Maciek spotkali się z Martyną i dyskutowali o tym, jak można pozbyć się konkurencji. Ostatecznie Kondratowicz wybrała Łukasza, przez co Marietta pozostała singielką. Nie ukrywała, że za całą sytuację obwinia Lexi i przygotowaną przez nią intrygę.

- Od teraz w ogóle dla mnie nie istniejesz w tym hotelu - rzuciła wściekła w stronę Lexi.

- Mam jej za złe, że od razu jak weszła nowa uczestniczka, stworzyła intrygę, żeby wybrała Łukasza (...) Jeżeli będę musiała wyrzucić Lexi, to to zrobię - poinformowała przed kamerami.

Kto wie, może Marietta zaplanuje zemstę?

 Hotel Paradise: widzowie drwią z uczestników. "Gorzej niż w Love Island. Zdania po polsku nie potrafią sklecić"  

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF