Zamknij

Hotel Paradise: duża zmiana w programie. Powrócili usunięci uczestnicy

Maciej Friedrich
08.04.2020 13:51
Hotel Paradise: duża zmiana w programie. Powrócili usunięci uczestnicy
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Producenci "Hotelu Paradise" zdecydowali się na wprowadzenie zmiany w programie. Do gry powrócili Szymon i Łukasz, którzy wcześniej pożegnali się z show. Czy wykorzystali drugą szansę i zauroczyli mieszkanki hotelu?

"Hotel Paradise" wzbudza emocje wielbicieli show, którzy z wypiekami na twarzy obserwują sercowe perypetie uczestników i uczestniczek. Choć koncepcja programu często jest krytykowana, podobnie jak "poziom" jego bohaterów, to format okazał się sukcesem.

Emocji w rajskim hotelu rzeczywiście nie brakuje, byliśmy między innymi świadkami rozstania Maćka i Sandry, a także wulgarnego komentarza Oli w stosunku do Marietty. Producenci postanowili jednak jeszcze bardziej podkręcić emocje, decydując się na oryginalne rozwiązanie. Do programu powrócili uczestnicy, którzy odpadli z rywalizacji. W "Hotelu Paradise" ponownie pojawili się Łukasz oraz znany w "Top Model" Szymon Reich

Hotel Paradise: Szymon i Łukasz wrócili do programu

Szymon i Łukasz wrócili do gry i od razu namieszali w programie. Decyzją producentów Maciek i Blondino musieli opuścić swoje partnerki, Ola została partnerką Szymona, a Martyna parą Łukasza. O serca swoich dam mogli walczyć podczas randek. 

Randkę Szymona i Oli można uznać za udaną. Wspólna kąpiel w morzu, konna przejażdżka, a na koniec rozmowa w języku niemieckim, który wydał się Oli bardzo podniecający. Czyżby Szymon zawrócił uczestniczce w głowie? Łukasz i Martyna wybrali się nad wodospad. Powracający do programu uczestnik wyznał, był zauroczony Martyną, ale ze stresu "gadał głupoty".

W wyniku tajnego głosowania uczestników Maciek pozostał w parze z Olą, a Martyna z Blondino. Sytuacja bardzo zmartwiła Łukasza, któremu nie spodobało się, że został singlem.

Finałowy odcinek "Hotelu Paradise" zostanie wyemitowany 17 kwietnia.

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF