Zamknij

Hotel Paradise: poznaliśmy finalistów 1. edycji. Kogo zobaczymy w finale?

Maciej Friedrich
17.04.2020 09:42
Hotel Paradise: poznaliśmy finalistów 1. edycji. Kogo zobaczymy w finale?
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/ EAST NEWS

"Hotel Paradise" wzbudzał ogromne kontrowersje, a wielbiciele programu trzymali kciuki za ulubionych uczestników. Poznaliśmy już pary, które w finale będą walczyć o główną nagrodę. O tym, kto dostał się do finału, zdecydowali byli mieszkańcy rajskiego hotelu.

Finał "Hotelu Paradise" już dzisiaj, 17 kwietnia 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie TVN7. Program, choć wzbudzał wiele kontrowersji i spotkał się z krytyką części widzów, okazała się sukcesem i zyskał grono oddanych fanów, którzy trzymają kciuki za ulubionych uczestników. Wiemy już, które pary znalazły się w finale i dziś mają szansę na główną wygraną, czyli 100 tysięcy złotych. Co ciekawe, finałowe pary zostały wybrane przez uczestników, którzy już pożegnali się z rywalizacją.

 Hotel Paradise: premiera drugiego sezonu odwołana. Kiedy program wróci na antenę?

Hotel Paradise FINAŁ: Poznaliśmy finałowe pary programu

Chris, Marietta, Blondino, Martyna, Adam i Viola odpowiedzieli na 100 pytań, które przygotowali byli uczestnicy programu. Na ich podstawie ex-mieszkańcy mieli podjąć decyzję o eliminacji jednej z par tuż przed finałowym odcinkiem. Nie zabrakło ogromnych emocji oraz trudnych decyzji.

- Wydaje mi się, że każda para miała w tej grze wystarczająco czasu, żeby zapracować sobie na zaufanie. Jedna para po prostu tego nie zrobiła, co jest powodem, że wiele osób właśnie tej parze nie ufa. Uważam, że mój głos bazuje na odczuciu - podsumował swój wybór Szymon.

Marta przyznała, że kierowała się po prostu sercem, z kolei Sandra zimno przyznała, że zadecydowała "bez sentymentu". Ostatecznie, głosami byłych uczestników w finale "Hotelu Paradise" znaleźli się Martyna i Blondino oraz Marietta i Chris. Na ostatniej prostej z programem pożegnali się Viola i Adam.

Co sądzicie o finałowym składzie programu?

Zagłosuj

Bedziesz oglądać finał "Hotelu Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl?MF