Zamknij

Hotel Paradise: pierwsi uczestnicy ujawnieni. Od samego patrzenia robi się gorąco [FOTO]

Judyta Wanicka
31.01.2020 14:01
Paradise Hotel
fot. Instagram:@hotelparadise.tvn7

Pierwsi uczestnicy "Paradise Hotel" są już znani. W sieci pojawiły się nazwiska trójki bohaterów nowego reality show stacji TVN7. Wszyscy są pasjonatami fitnessu.

"Hotel Paradise" to nowy program reality show, który wiosną pojawi się na antenie TVN7. Zasady są podobne do tych z programu "Love Island. Wyspa miłości" emitowanego w Polsacie. Prowadzącą "Hotelu Paradise" została znana z "Top Model" Klaudia El Dursi. Modelka niedawno kręciła zdjęcia na Bali, gdzie znajduje się luksusowy ośrodek dla uczestników.

Hotel Paradise - kim są pierwsi uczestnicy?

Produkcja ujawniła pierwszych bohaterów polskiej edycji programu "Hotel Paradise". W luksusowym ośrodku na Bali zamieszkało troje pasjonatów fitnessów: Aleksandra Kiepura, Krzysztof Ducki i Maciej Kindler. Wystarczy spojrzeć na ich zdjęcia, by zrobiło się gorąco!

Aleksandra Kiepura ma 23 lata i pochodzi z Katowic. Jest trenerką fitness i wykwalifikowanym dietetykiem. Prowadzi studio treningu personalnego. Od 3 lat pozostaje singielką. W programie będzie próbowała znaleźć ideał mężczyzny, który według niej powinien być dojrzały, opiekuńczy, zabawny, ambitny i inteligentny. A do tego zadbany i z pasją.

Krzysztof Ducki (Chris Ducci) jest 27-letnim terenem personalnym z Londynu. Pracuje w jednej z największych sieci fitness w Wielkiej Brytanii. W wolnym czasie czyta książki. Obecnie nie ma dziewczyny. Jego najdłuższy związek trwał 4 lata i była to jego pierwsza wielka miłość. Obecnie najważniejszymi osobami w jego życiu są mama i brat. Za swoje atuty uważa pewność siebie oraz wyrzeźbione ciało, za słabość - kochliwość.

Maciej Kindler ma 23 lata. Do programu przyjechał z Gdyni. Jest trenerem personalnym i wielkim pasjonatem sportu. Ma na koncie występy w mistrzostwach Polski, Europy i świata. W wolnym czasie oddaje się malowaniu obrazów i gotowaniu. Od 3 lat jest singlem, lecz wcześnie trzy razy był w związku. Jego idealna kandydatka powinna być wysportowana, mieć długie włosy, dużą pupę i tatuaże. Do tego powinna być inteligentna, lojalna i mieć podobne zainteresowania.

Zagłosuj

Będziesz oglądał/a "Hotel Paradise" w TVN7?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw