Zamknij

"Hotel Paradise" powraca. Zaskakująca decyzja stacji

Patrycja Chudolińska
21.04.2020 08:50
Hotel Paradise
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

"Hotel Paradise" okazał się ogromnym sukcesem telewizji TVN7. Już po pierwszym sezonie cieszył się bardzo wysoką oglądalnością oraz zaangażowaniem widzów w mediach społecznościowych. Biorąc pod uwagę popularność produkcji, stacja podjęła decyzję o jej kontynuowaniu.

"Hotel Paradise" pojawił się w Polsce wiosną 2020 roku. Zagraniczny format z miejsca stał się hitem w naszym kraju, a poczynania uczestników z odcinka na odcinek oglądało coraz więcej osób. Nowe reality show, które poprowadziła modelka Klaudia El Dursi, śledziło nawet milion Polaków. Nic dziwnego, że stacja podjęła decyzję o kontynuowaniu formatu.

- "Hotel Paradise" to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników - w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do "wielkiej czwórki". Cieszy nas dotarcie do młodszego widza, pod kątem którego budowaliśmy tegoroczną strategię programową i umacnianie się naszej stałej widowni - powiedziała w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa TVN7.

Hotel Paradise: będzie druga edycja. Kiedy pierwszy odcinek?

Drugi sezon "Hotelu Paradise" planowany jest na jesień 2020 roku. Wszystko zależy jednak od rozwoju sytuacji związanej z epidemią koronawirusa w Polsce. To nie wszystko - już w ten piątek 20 kwietnia o 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć nowy odcinek specjalny z uczestnikami pierwszej edycji.

- Znowu wracamy do Siódemki. Znowu będziemy w kontakcie z Klaudią. Na pewno za nami nie zatęsknicie. Będzie nowy program z nami - zapowiedziała w Party.pl finalistka show Marietta Witkowska.

Zwyciężczyni dodała, że nie zna jeszcze szczegółów, jednak wie, że z powodu kwarantanny odcinek będzie nagrywany w domu. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

RadioZET.pl/PCh