Zamknij

Hotel Paradise: wyznanie miłości i ostre słowa w programie. "K****e rękę podasz?" [WIDEO]

Maciej Friedrich
07.04.2020 14:49
Hotel Paradise: wyznanie miłości i ostre słowa w programie. "K****e rękę podasz?" [WIDEO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

W "Hotelu Paradise" z odcinka na odcinek emocje rosną, zarówno te dobre, jak i złe. Jedna z par w oryginalnych okolicznościach zdecydowała się wyznać sobie miłość. Z kolei zaostrza się konflikt między Olą a Mariettą. Padły niecenzuralne słowa.

"Hotel Paradise" cieszy się dużą popularnością, między innymi za sprawą ogromnych kontrowersji, jakie budzi. Randkowe show TVN7 ma grono oddanych fanów, ale wiele osób krytykuje program za "płytkie" przesłanie i promowanie prostoty i seksizmu, a czasem po prostu za zwykłą nudę.

Dla wielu widzów jednak obserwacja sercowych perypetii uczestników jest świetną rozrywką. Zwłaszcza że z każdym odcinkiem emocji w rajskim hotelu jest coraz więcej. Mowa tu zarówno o porywach serca, jak i narastających konfliktach. Odcinek wyemitowany w poniedziałek 6 kwietnia obfitował zarówno w jedne, jak i drugie.

 Hotel Paradise: koniec związku Maćka i Sandry. "Sandra jest żmiją"

Hotel Paradise: wyznanie miłości i przekleństwa w programie

Od pewnego czasu w "Hotelu Paradise" można zauważyć narastający konflikt między Mariettą a Olą. Ta druga po poniedziałkowych eliminacjach szybko udała się do swojego pokoju. Zaniepokoiło to Adama, który odwiedził ją, by porozmawiać o całej sytuacji. Ola odparła, że "nie szuka na siłę przyjaciół". Adam zapytał także, dlaczego Ola nie podała ręki Marietcie po "Rajskim rozdaniu", co uznał za niedojrzałe zachowanie. Odpowiedź Aleksandry była krótka i bardzo ostra.

- Niedojrzałe? K****e rękę podasz? - zapytała.

Nic nie zapowiada, by między uczestniczkami zrodziła się przyjaźń.

Hotel Paradise: Marietta i Chris wyznali sobie miłość

Tymczasem relacja Marietty i Chrisa wydaje się kwitnąć. Między uczestnikami jest na tyle dobrze, że postanowili wyznać sobie miłość. Na deklaracje wybrali jednak dość niecodzienne okoliczności. O miłości rozmawiali...jedząc chińskie zupki. Nie zabrakło uścisków i pocałunku, a oboje uczestników niemal się popłakali.

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF