Zamknij

Hotel Paradise: widzowie drwią z uczestników. "Gorzej niż w Love Island. Zdania po polsku nie potrafią sklecić"

Judyta Wanicka
26.02.2020 13:06
Hotel paradise
fot. Instagram:@hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise" w ogniu krytyki. Widzowie kpią z poziom elokwencji uczestników, którzy mają problemy z poprawnym wysławianiem się po polsku. "Po jakiemu oni mówią?" - drwią w komentarzach na Instagramie. 

"Hotel Paradise" to nowy program typu reality show w stacji TVN7. W poniedziałek, 24 lutego, wyemitowano pierwszy odcinek formatu, który do złudzenia przypomina popularny "Love Island. Wyspa Miłości". Program zapowiadał się na hit, lecz pierwsze wrażenia widzów dalekie są od zachwytów. Krytyka spadła nie tylko na prowadzącą Klaudię El Dursi, która w opinii internautów jest drętwa i nudna, ale także oberwało się uczestnikom - sztucznym, płytkim i niepotrafiącym zbudować zdania. Po drugim odcinku widzowie bezlitośnie obśmiali sposób wysławiania się mieszkańców hotelu. 

Hotel Paradise: Widzowie krytykują uczestników. "Wytatuowane bezmózgi, silikony" 

Hotel Paradise: uczestnicy w ogniu krytyki

Według części widzów uczestnicy "Paradise Hotel" słabo radzą sobie z językiem ojczystym. Szczególnie panowie nie grzeszą elokwencją. Popełniają podstawowe błędy, nieprawidłowo używają pewnych określeń, a ponad wszystko mają problemy z budowaniem dłuższych wypowiedzi. Z kolei u dziewczyn drażni niewyraźna mowa. Fani żartują, że to przez za mocno wypełnione usta. 

Jezu, "patrzałem" "dobzi" po jakiemu oni mówią?! 

Zapomniałaś o najlepszym - "ty skupiasz swój fokus" - dyskutują widzowie na Instagramie. 

Zdania poprawnie po polsku nie potrafią sklecić. Mówią jakimiś monosylabami. I ta denerwująca maniera ze zmiękczaniem końcówek u dziewczyn. Wyjątkowe pustaki się zebrały.

Gorzej niż w Love Island. Tam to były wyżyny intelektu - podumowują internauci. 

Faktycznie wypowiedzi uczestników to katorga dla ucha?

Hotel Paradise: Lexi oszpeciła się operacjami plastycznymi? Tak wyglądała w wersji naturalnej [FOTO]

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw