Zamknij

Hotel Paradise: fani krytykują Klaudię El Dursi. Nie pasuje na prowadzącą?

Maciej Friedrich
25.02.2020 11:37
Hotel Paradise: fani krytykują Klaudię El Dursi. Nie pasuje na prowadzącą?
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Za nami pierwszy odcinek nowego randkowego show "Hotel Paradise". W roli prowadzącej zadebiutowała znana z "Top Model" Klaudia El Dursi. Niestety, według wielu widzów modelka nie sprawdziła się w nowej roli. W sieci pojawiły się niepochlebne komentarze.

" Hotel Paradise" to nowy randkowy program emitowany na antenie TVN7. W poniedziałek 24 lutego mogliśmy oglądać pierwszy odcinek formatu, który jeszcze przed premierą porównywany był do popularnego " Love Island". Rzeczywiście, formuła jest bardzo podobna: egzotyczne plenery, uczestnicy łączący się w pary i 100 tysięcy złotych dla zwycięzców. Wśród mieszkańców tytułowego hotelu znaleźli się oczywiście wysportowani mężczyźni i kobiety.

Niestety pierwszy odcinek spotkał się, z delikatnie mówiąc, przeciętnym odbiorem. Widzowie mocno krytykowali ich zdaniem mało inteligentnych, pustych i "sztucznych" uczestników. W sieci pojawiły się bardzo ostre komentarze.

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi w ogniu krytyki po pierwszym odcinku

Niestety, najwyraźniej części widzów do gustu nie przypadła także prowadząca "Hotel Paradise"  Klaudia El Dursi. Choć na ekranie nie pojawiała się zbyt często, to w sieci pojawiły się komentarze krytykujące jej występ. Zdaniem internautów była sztuczna i zdawała się nieprzygotowana.

- Nudne, nagłośnienie do bani, prowadząca może i wygląda, ale recytuje jak na akademii, czemu nie wzięliście profesjonalistki?

- Nie pasuje ta Klaudia tam jako prowadząca, jąka się, sztuczna i anemiczna.

- Nie przypadła mi do gustu ani prowadząca ani uczestnicy, ogólnie 2/10.

- Love Island było o wiele lepsze, słaby poziom uczestników, ogólnie takie sztuczne i nudne wszystko (łącznie z prowadzącą). Raczej nie będę oglądać - czytamy.

Miejmy nadzieję, ze Klaudia nie zrazi się krytyką i w kolejnych odcinkach zyska sympatię widzów.

RadioZET.pl/MF