Zamknij

Hotel Paradise: Widzowie krytykują uczestników. "Wytatuowane bezmózgi, silikony"

Maciej Friedrich
24.02.2020 20:55
Hotel Paradise: Widzowie krytykują uczestników. "Wytatuowane bezmózgi, silikony"
fot. Instagram:@hotelparadise.tvn7

Za nami pierwszy odcinek "Hotelu Paradise", nowego randkowego reality show emitowanego przez TVN7. Niestety, uczestnicy programu zrobili na część widzów bardzo niekorzystne wrażenie. W komentarzach padły mocne stwierdzenia. 

" Hotel Paradise" zapowiadany był jako kolejne randkowe reality show mające dostarczyć widzom wielu emocji tak, jak zrobiło to " Love Island". Za nami pierwszy odcinek programu, którego gospodynią została, znana z "Top Model", Klaudia El Dursi

Do tytułowego rajskiego hotelu na Bali wprowadzili się przystojni uczestnicy i piękne uczestniczki, którzy będą walczyć o 100 tysięcy złotych. Część z nich szuka miłości, część z pewnością przede wszystkim marzy o wielkich pieniądzach. Już w pierwszym odcinku nie brakowało emocji. 

Hotel Paradise: uczestnicy skrytykowani przez widzów

Uczestnicy pojawili się w "Hotelu Paradise" i od razu zaczęli planować, do kogo chcieliby się zbliżyć. Wygadana Lexi szybko złapała dobry kontakt z Chrisem i Adamem. Bardzo dobre wrażenie na panach zrobiły także wysportowana tancerka Viola i trenerka personalna Ola. 

Żadnemu z uczestniczek i uczestników niw brakuje pewności siebie. Niestety, na ich walorach nie poznała się część widzów, którzy już po pierwszym odcinku nie szczędzili mieszkańcom hotelu gorzkich słów. W sieci pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy

Ok, trochę pustostan, bije od niej sztucznością i te teksty o operacjach, drama (...) Dla mnie ma ograniczoną inteligencję - nie oszczędzali internauci Lexi.

Wśród internautów nie zabrakło osób, którym nie spodobał się chyba żaden z mieszkańców hotelu

Niezła żenada ten nowy program. Wytatuowane bezmózgi, silikony i samce, haha, alfa.

- Powinni zwolnic osobę, która przeprowadzała casting do tego programu.

Skąd pomysł na takich ludzi? Ten program to porażka (...) modelka i samiec alfa od jachtów, tragedia i komedia razem - oceniono uczestników "Hotelu Paradise".

Czyżby nowe randkowe show nie okazało się hitem i miało nie pobić rekordów oglądalności?

 

RadioZET.pl/MF