Zamknij

Hotel Paradise: Widzowie krytykują uczestników. "Wytatuowane bezmózgi, silikony"

Maciej Friedrich
24.02.2020 20:55
Hotel Paradise: Widzowie krytykują uczestników. "Wytatuowane bezmózgi, silikony"
fot. Instagram:@hotelparadise.tvn7

Za nami pierwszy odcinek "Hotelu Paradise", nowego randkowego reality show emitowanego przez TVN7. Niestety, uczestnicy programu zrobili na część widzów bardzo niekorzystne wrażenie. W komentarzach padły mocne stwierdzenia. 

"Hotel Paradise" zapowiadany był jako kolejne randkowe reality show mające dostarczyć widzom wielu emocji tak, jak zrobiło to "Love Island". Za nami pierwszy odcinek programu, którego gospodynią została, znana z "Top Model", Klaudia El Dursi

Do tytułowego rajskiego hotelu na Bali wprowadzili się przystojni uczestnicy i piękne uczestniczki, którzy będą walczyć o 100 tysięcy złotych. Część z nich szuka miłości, część z pewnością przede wszystkim marzy o wielkich pieniądzach. Już w pierwszym odcinku nie brakowało emocji. 

Hotel Paradise: uczestnicy skrytykowani przez widzów

Uczestnicy pojawili się w "Hotelu Paradise" i od razu zaczęli planować, do kogo chcieliby się zbliżyć. Wygadana Lexi szybko złapała dobry kontakt z Chrisem i Adamem. Bardzo dobre wrażenie na panach zrobiły także wysportowana tancerka Viola i trenerka personalna Ola. 

Żadnemu z uczestniczek i uczestników niw brakuje pewności siebie. Niestety, na ich walorach nie poznała się część widzów, którzy już po pierwszym odcinku nie szczędzili mieszkańcom hotelu gorzkich słów. W sieci pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy

Ok, trochę pustostan, bije od niej sztucznością i te teksty o operacjach, drama (...) Dla mnie ma ograniczoną inteligencję - nie oszczędzali internauci Lexi.

Wśród internautów nie zabrakło osób, którym nie spodobał się chyba żaden z mieszkańców hotelu

Niezła żenada ten nowy program. Wytatuowane bezmózgi, silikony i samce, haha, alfa.

- Powinni zwolnic osobę, która przeprowadzała casting do tego programu.

Skąd pomysł na takich ludzi? Ten program to porażka (...) modelka i samiec alfa od jachtów, tragedia i komedia razem - oceniono uczestników "Hotelu Paradise".

Czyżby nowe randkowe show nie okazało się hitem i miało nie pobić rekordów oglądalności?

Zagłosuj

Oglądałeś/aś pierwszy odcinek "Hotelu Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF