Zamknij

Hotel Paradise: premiera drugiego sezonu odwołana. Kiedy program wróci na antenę?

Judyta Wanicka
27.03.2020 14:31
Hotel Paradise
fot. Instagram:@hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise 2" miał pojawić się 20 kwietnia na antenie TVN7. Tymczasem stacja podjęła decyzję o przesunięciu premiery reality show ze względu na epidemię koronawirusa. Kiedy zostanie wyemitowany 2. sezon "Hotelu Paradise"? 

"Hotel Paradise" to nowy program reality show w stacji TVN7, którego pierwsza edycja zadebiutowała 24 lutego. Prowadzącą polskiej wersji została Klaudia El Dursi. Kilka dni temu zakończono zdjęcia do drugiego sezonu. Nowe odcinki miały być emitowane jeszcze tej wiosny. Niestety z powodu koronawirusa premiera 2. edycji "Hotelu Paradise" została odwołana. 

Hotel Paradise 2 - kiedy druga edycja?

"Hotel Paradise" okazał się hitem wiosennej ramówki TVN7. Nic dziwnego, że stacja zdecydowała się iść za ciosem i nagrać kolejny sezon randkowego show. Wierni fani będą musieli jednak poczekać na nowe odcinki. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl "Hotel Paradise 2" nie zostanie wyemitowany w zaplanowanym terminie. Druga edycja miała pojawić się w Siódemce 20 kwietnia, trzy dni po finale pierwszej serii. Niestety rozprzestrzeniająca się epidemia SARS-CoV-2 spowodowała zmiany w ramówce. 

Na chwilę obecną nie zapadła decyzja o terminie emisji "Hotelu Paradise 2", będzie to zależeć m.in. od sytuacji związanej z epidemią koronowirusa w Polsce - czytamy na stronie Wirtualnemedia.pl.

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi utknęła na Bali 

Prowadząca "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi nagrywała zdjęcia do programi na indonezyjskiej wyspie Bali. W międzyczasie z powodu nasilającej się epidemii koronawirusa zamknięto lotniska i gwiazda nie mogła wrócić do Polski. 

Bali już też nie jest bezpieczne, tak naprawdę nie ma miejsca, gdzie byłoby jeszcze bezpiecznie. Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany. Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski… Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego - pisała na Instagramie modelka. 

Kilka dni temu El Dursi poinformował, że wraca do Polski. Modelce udało się uniknąć zakażenia, dlatego wkrótce będzie mogła zobaczyć się z synami oraz ukochanym. 

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi topless w wannie. Gorącym zdjęciem pożegnała się z Bali [FOTO]

 

RadioZET.pl/jw