Zamknij

Hubert Urbański pokazał córkę. Krystyna ma już 25 lat [FOTO]

Maciej Friedrich
18.12.2019 11:26
Hubert Urbański pokazał córkę. Krystyna ma już 25 lat [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Hubert Urbański z okazji 25. urodzin córki Krystyny opublikował jej zdjęcie na Instagramie. Fotografia zachwyciła fanów, którzy komplementowali urodę Krysi. Internauci nie mają wątpliwości, że jubilatka jest bardzo podobna do taty.

Hubert Urbański od wielu lat znajduje się w czołówce najpopularniejszych polskich prezenterów. Wielu widzów nie wyobraża sobie teleturnieju "Milionerzy" bez Huberta w roli prowadzącego. Na swoim koncie ma także gościnne role serialowe. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Kasi i Tomku" oraz "Pierwszej miłości".

Prywatnie Urbański jest ojcem czterech córek: Marianna i Krystyna pochodzą z jego pierwszego małżeństwa z Urszulą Engelmayer, a Stefania i Danuta to owoc związku z Julią Chmielnik. Krystyna skończyła 25 lat i z tej okazji Hubert opublikował w sieci zdjęcie ukochanej córki. Fotografia zachwyciła fanów prezentera.

Hubert Urbański dla RadioZET.pl o kulisach "Milionerów" [WIDEO]

Hubert Urbański pokazał córkę na Instagramie. Krystyna skończyła 25 lat

We wtorek 17 grudnia na profilu Huberta Urbańskiego pojawiło się zdjęcie jego córki Krystyny, która tego dnia skończyła 25 lat. Fani prezentera nie kryli zachwytu nad urodą jubilatki. Ich uwadze nie umknęło także, że jest bardzo podobna do sławnego taty. W komentarzach chętnie komplementowali Krystynę i składali jej urodzinowe życzenia.

- Najcudowniejsza, najpiękniejsza, najinteligentniejsza.

- Ale podobna do taty. Najlepszego ślicznotko.

- Dla rodziców to zawsze "maleństwo", a uśmiech powala - czytamy.

Rzeczywiście, czarujący uśmiech Krystyna prawdopodobnie odziedziczyła po tacie.

 Milionerzy: tak wyglądał pierwszy odcinek programu. Jak zmienił się Hubert Urbański?

RadioZET.pl/MF